Tag: qendër

Paris Saint-Germain me thirrje publike për Lionel Messin

18/01/2021

PSG del me thirrje publike për Lionel Messin. Lionel Messi është rikthyer në qendër të spekulimeve rreth largimit nga Barcelona. Paris Saint-Germain ka bërë publik ... Read More

Pas ndarjes, Tuna i bën sërish ‘diss’ Patrisit

14/01/2021

Këngëtarja, Tuna së fundmi ka qenë në qendër të vëmendjes të mediave roze për ndarjen me Patrisin. Ajo ka udhëtuar drejt Amerikës dhe gjithashtu ka ... Read More

Lançoi dezinfektues në kuadër të linjës ‘Kylie Skin’, Kylie Jenner akuzohet se po përfiton nga pandemia

07/01/2021

Kylie Jenner është vënë në qendër të kritikave pasi lançoi një produkt për duart në kuadër të linjës për kujdesin e lëkurës. Padyshim, që dezinfektuesi ... Read More

Përflitet se është në pritje të ëmbël, reagon për herë të parë Adelina Tahiri

31/12/2020

Adelina Tahiri është vënë në qendër të vëmendjes për shkak të spekulimeve se është në pritje të fëmijës së dytë dhe rreth këtyre lajmeve ka ... Read More

Kujdes: Mos u lidhni kurrë në këto vende me Wi-Fi

30/12/2020

Ju ndoshta jeni lidhur me internet të paktën një herë në një qendër tregtare apo hotel, qoftë për arsye biznesi apo private, pa menduar nëse ... Read More

Pas ndarjes nga Patrisi, Tuna merr vendimin e papritur!

21/12/2020

Tuna Sejdiu dhe Patris Berisha kanë qenë në qendër të vëmendjes së mediave rozë javët e fundit. Ata janë përfolur për një ndarje të mundshme ... Read More

Zbulimi tronditës: Vrima e zezë që “kërcënon” Tokën

02/12/2020

01:25 | 2 Dhjetor 2020 Në qendër të galaktikës sonë, me një masë afërsisht 4 milionë herë më të madhe se ajo e Diellit, ndodhet ... Read More

Capital T shfaqet krah vajzës që i ka rrëmbyer zemrën: Më pëlqen mënyra si jetoj

09/11/2020

Ndonëse reperi Capital T është gjithmonë në qendër të mediave, ai ka ditur shumë mirë të mbajë sekret jetën e tij private. I ftuar në emisionin ... Read More

U kritikua për lidhjen me futbollistin 21-vjeçar, reagon aktorja e njohur: Më të fortë së bashku

09/11/2020

Aktorja Adriana Matoshi ka qenë në qendër të vëmendjes, pasi zyrtarizoi lidhjen me futbollistin Keith Groeneveld. Ajo ka marrë komente të shumta negative për shkak të ... Read More

Khloe Kardashian në pritje të ëmbël? Miliarderja reagon për herë të parë

04/11/2020

Khloe Kardashian është vënë në qendër të vëmendjes së mediave rozë, pasi përflitet se është në pritje të fëmijës së dytë. Janë ndjekësit ata të ... Read More

“Atyre që deshtën shkatërrimin e familjes marrshin nga jeta atë që e meritojnë’’, Fjolla Morina i përgjigjet ish-bashkëshortes së partnerit

04/11/2020

Këngëtarja Fjolla Morina ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave, pasi u arrestua për armëmbajtje pa leje si dhe konfirmoi romancën me biznesmenin Fisnik Syla. Gjatë ... Read More

Stresi rrëfen se është infektuar dy herë me Covid-19: I kalojmë gjërat pa bërë shumë zhurmë

03/11/2020

Reperi i njohur Stresi ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave, pasi zbuloi se ishte prekur nga koronavirusi ndërsa i ka shokuar që të ... Read More