Tag: pyet

Agron Llakaj feston 36-vjetorin e martesës/ Urimi romantik që i bën bashkëshortes

30/07/2020

Aktori i njohur i humorit Agron Llakaj kur u pyet gjatë një interviste për martesën e tij u shpreh: ‘Martesa jonë i ngjan një fluturimi, ... Read More

Orinda nuk ka dëgjuar asnjë këngë të dy reperëve të njohur shqiptarë

23/07/2019

15:00 | 07/23/2019 Orinda Huta u vu në siklet kur u pyet të zgjedh mes dy emrave të njohur të repit shqiptar. Orinda Huta ishte ... Read More

Mahmut Ferati nuk i njeh këto dy artiste shqiptare

15/06/2019

14:39 | 06/15/2019 Mahmut Ferati ka habitur me përgjigjen kur u pyet të zgjedh mes dy repereve të njohura. Mahmut Ferati ishte protagonisti i kësaj ... Read More

E pyesin se a do martohej në katund, kështu përgjigjet Adelina Berisha

04/05/2019

11:34 | 4 Maj 2019 11:34 | 4 Maj 2019 Adelina Berisha kishte një përgjigje të prerë kur u pyet nëse do ishte martuar në ... Read More

Milaim Zeka zgjedh mes Luana Vjollcës dhe Fjolla Morinës për një natë

04/05/2019

09:31 | 05/04/2019 Milaim Zeka kishte një përgjigje të prerë kur u pyet të zgjedh për një natë mes Fjolla Morinës dhe Luana Vjollcës. Milaim ... Read More

Enca apo Shekenda? Përgjgja epike e Milaim Zekës kur u pyet se kush e ka gjoksin më seksi

03/05/2019

20:19 | 3 Maj 2019 20:19 | 3 Maj 2019 Milaim Zeka ka dhënë përgjigje epike kur u pyet se kush e ka gjoksin më ... Read More

Fifi zbulon numrin e tatuazheve që ka në trup

02/05/2019

Fifi ka befasuar me përgjigjen kur u pyet se sa tatuazhe ka në trup. Fifi iu është përgjigjur pyetjeve të ndjekësve, të cilët dëshironin të ... Read More

“Kur e sheh veten nënë”, Genta Ismajli jep përgjigjen e papritur

30/04/2019

Genta Ismajli habiti me përgjigjen që dha kur u pyet se kur do ta shohim nënë. Genta Ismajli është emër shumë i komentuar në shtypin ... Read More

Gresa Pallaska apo Teuta Krasniqi? Ja kë zgjedh Fiona Gllavica

27/04/2019

Fiona Gllavica dha një përgjigje të prerë kur u pyet të zgjedh mes Gresa Pallaskës dhe Teuta Krasniqit. Fiona Gllavica ishte e ftuar së fundi ... Read More

Cila është e vërteta rreth thashethemeve për Ronelën? Flet Young Zerka

27/04/2019

Young Zerka kishte një përgjigje interesante kur u pyet se cila është e vërteta e asaj që komentohet për lidhjen me Ronelën. Young Zerka ishte ... Read More

Kryeministri tregon se cila është dhurata më e bukur që ia bëri gruas

23/04/2019

Ramush Haradinaj ka dhënë një përgjigje interesante kur u pyet se cila është dhurata më e bukur që ia ka bërë gruas. Ramush Haradinaj ka ... Read More

Këngëtarja e njohur zgjedh mes Dafina Zeqirit dhe Elvana Gjatës

15/04/2019

Remzie Osmani është vënë në siklet kur u pyet të zgjedh mes dy artisteve të njohura, Elvana Gjatës dhe Dafina Zeqirit. Remzie Osmani ishte e ... Read More