Tag: publikimit

Arjoni ia kthen sërish Anës: Unë desha një familje, ti deshe…

12/12/2020

Arjoni i drejtohet sërish Anës. Mbrëmjen e kaluar, Arjoni theu heshtjen pas publikimit të fotografisë që bëri bujë. Ai tha se Ana ka gënjyer në ... Read More

Shokohet futbolli europian, zyrtari i lartë në prag të dorëheqjes pas zbulimit të skandalit

24/07/2020

Havier Tebas, Presidenti i kampionatit spanjoll po mendon të japë dorëheqjen pas publikimit të lajmeve se ka shkaktuar “konflikt interesi” në futbollin iberik. “El Diario” ... Read More

Foto/ `Ndarja´ nga Dafina Zeqiri, reagon Dj Geek

01/03/2020

Çifti më i ri i showbiz-it, Dafina Zeqiri dhe Dj Geek  vetëm pak javë pas publikimit të lidhjes së tyre, fshinë çdo foto me njëri-tjetrin ... Read More

Prokuroria nuk konfirmon se Flora Brovina po intervistohet pas publikimit të fotografisë

17/05/2019

Pas publikimit të fotografisë ku shihet një grua duke u dhunuar gjatë luftës, nga deputetja e PDK-së, Flora Brovina e cila pretendoi se kjo fotografi ... Read More

Prokuroria Speciale do të hap rast në bazë të dëshmisë së publikuar nga Flora Brovina

16/05/2019

Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës, ka njoftuar se do të hapin hetim pas publikimit të fotografisë nga deputetja, Flora Brovina, e cila dëshmon për ... Read More

Asim Gashi pas publikimit të fotos së viktimës seksuale në luftë: Këta kriminela meritojnë dënim me vdekje

16/05/2019

15:29 | 16 Maj 2019 15:29 | 16 Maj 2019 Asim Gashi ka reaguar pas publikimit të fotos nga lufta ku një grua shihet duke ... Read More

Të mbijetuarit e dhunës seksuale: Publikimi i pamjeve pa cenzurë, i ka rikthyer kujtimet e tmerrshme të luftës për shumë gra

16/05/2019

Pas publikimit në media dhe rrjetet sociale të fotografisë, e cila paraqet kryerjen e dhunimeve gjatë luftës në Kosovë, QKRMT ka pranuar shumë telefonata dhe ... Read More

Nuk ndalet Stine, së shpejti lanson këngën e re

02/05/2019

Stine së fundi ka qenë shumë aktiv me projekte të reja muzikore. Pak ditë pas publikimit të projektit “Ti dhe Unë”, Stine ka njoftuar fansat ... Read More

Gold AG i përshëndet fansat nga ky vend

30/04/2019

Gold AG i ka përshëndetur fansat e tij nëpërmjet publikimit të një fotografie. Reperi Arian Agushi dje e ka publikuar projektin e tij më të ... Read More

Nikka së shpejti sjell projektin e ri

30/04/2019

Menjëherë pas publikimit të këngës "Rrena", Nikka ka nisur punën për këngën e re. Nikka përmes një postimi në Instagram ka paralajmëruar projektin e saj ... Read More

Fjalët prekëse të Fjolla Morinës para publikimit të këngës së re

25/04/2019

Fjolla Morina ka emocionuar me fjalët që shkroi para publikimit të këngës së re. Fjolla Morina ka publikuar një fotografi, të cilën e ka shkëputur ... Read More

Mësohet data e publikimit të projektit të ri nga 2Ton

25/04/2019

2Ton ka zbuluar datën e publikimit të këngës së re. 2Ton përmes rrjetit social Instagram, ka njoftuar fansat e tij rreth datës së publikimit të ... Read More