Tag: publik

Learta zbukurohet për të dalë në mbrëmje, lë pa fjalë të gjithë me paraqitjen

12/06/2021

Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik. Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur kosovare, ... Read More

Pas ndarjes nga burri, Nora Istrefi e reklamon trupin e saj bombastik, fokusi gjoksi i saj!

09/06/2021

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik. Para disa kohësh, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i ... Read More

Nora vishet me fustan të hapur, reagimi i kamarierave i çuditshëm!

06/06/2021

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik. Para disa kohësh, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i ... Read More

Learta shfaqet e pa rregulluar, flokët e saj të pafinerata marrin vëmendjen

04/06/2021

Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik. Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur kosovare, ... Read More

Elita befason me ngjyrën e fustani që ka zgjedhur ta vesh në qytet

02/06/2021

Elita Rudi, është një prej emrave më të përfolur në publik. Ajo është shumë e komentuar sidomos për jetën e saj private, shkruan ORAinfo. Dy ... Read More

Yllka shfaqet mahnitëse me fustan të kuq

31/05/2021

Yllka Kuqi është këngëtarja nga Gjakova e që në publik u bë e njohur që daljen e parë në skenë. Ajo ka luajtur vazhdimisht me ... Read More

Learta ka humbur goxha peshë, kështu ekspozon trupin në imazhet e fundit

31/05/2021

Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik. Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur kosovare, ... Read More

Larta dëshiron t’i largoj kilogramët e tepërt, ka filluar të merret me këto aktivitete

28/05/2021

Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik. Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur kosovare, ... Read More

Nora bëhet ‘modele, kështu ekspozon turpin e saj bombastik!

27/05/2021

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik. Para disa kohësh, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i ... Read More

“Gjyla në Dubai”, kështu nuk e keni parë asnjëherë

25/05/2021

Aktori i mirënjohur Osman Azemi i cili njihet në publik për rolin e tij “Gjyla”, njofton se ndodhet në Dubai ku edhe po shijon pushimin. ... Read More

Fillon peticioni për pranimin e Kosovës në Eurovision

25/05/2021

Nis peticioni për pranimin e Kosovës në Eurovision. Ka kohë që Transmetuesi Publik i Kosovës përpiqet të bëhet pjesë e organizatës evropiane të transmetuesve. RTK ... Read More

Bill Gates rishfaqet në publik në krah të vajzës 18-vjeçare, ende e mban unazën e martesë

23/05/2021

Themeluesi i Microsoft, Bill Gates është fotografuar për herë të parë në publik që kur njoftoi divorcin e tij nga Melinda Gates. 65-vjeçari u pa ... Read More