Tag: programin

‘’Asnjë marrëdhënie që ka shkuar deri në martesë nuk duhet të…’’, Eneda Tarifa tregon arsyen pse nuk e dëshiron një martesë të dytë

07/01/2021

Këngëtarja dhe moderatorja Eneda Tarifa  e ftuar në një intervistë në programin “Abc e Pasdites”, ka folur për rikthimin e saj në Portokalli, si dhe ... Read More

Robert Berisha provon veten si moderator, Nora Istrefi e mbështet publikisht

21/10/2020

Në vetëm pak ditë, këngëtari i njohur, Robert Berisha pritet të nisë programin e tij në ‘Klan Kosova’, i titulluar “Robi plaket kur don vetë”. ... Read More

“Duhet të ndaja dhomën me 5 meshkuj…”, moderatorja tregon gabimin në prenotim

13/08/2020

Moderatorja e njohur Gerta Gixhari ishte e ftuar në programin “Rudina”, në Tv Klan. Ajo u ndal tek pushimet dhe eksperiencat e saj ndër vite ... Read More

Ronela konfirmon ndarjen nga Young Zerka: Jam më e padashuruar se kurrë

23/06/2020

Ronela Hajati ka qenë mbrëmjen e djeshme e ftuar në programin për fëmijë ‘Në Kurthin e Piter Pan’ ku përballë pyetjeve të fëmijëve ka sqaruar ... Read More

Xhensila Myrtezaj flet për divorcin e prindërve: Mamit i është dashur të jetë nënë dhe baba

16/06/2020

Xhensila Myrtezaj ishte mbrëmjen e djeshme e ftuar në programin “Në kurthin e Piter Panit”, ku për herë të parë foli për divorcin e prindërve ... Read More

Gruaja nuk ecën dhe nuk flet më, burri: Do t’i shërbej deri në fund

08/06/2020

Luan Laçi rrëfeu në programin “Historia ime”, në Tv Klan, historinë e tij të veçantë të dashurisë me bashkëshorten Lirie. Ata prej 44 vitesh janë ... Read More

Koronavirusi i ndau/ Sabri Fejzullahu bashkohet ne Norën, ja çfarë thotë këngëtari

10/05/2020

Disa javë më parë, artisti i njohur kosovar, Sabri Fejzullahu tregoi në programin ‘Ftesë në 5’ se karantina e kishte ndarë nga bashkëshortja e tij, ... Read More

Greta Koçi flet për herë të parë për dashurinë: Jam shumë e lumtur

05/03/2020

E ftuar në programin “Rudina”, në Tv Klan këtë pasdite ishte këngëtarja e njohur Greta Koçi. Ajo në 29 shkurt publikoi projektin e ri muzikor ... Read More

I dedikoi këngë dhunës ndaj femrave, Aurela Gaçe: E kam ndjerë edhe mbi shpatullat e mia

26/02/2020

Këngëtarja e dashur për publikun, Aurela Gaçe e ftuar në programin “Rudina”, ka treguar disa detaje që qëndrojnë pas këngës “Veten dua gjallë”. Kënga e ... Read More

I dedikoi këngë dhunës ndaj femrave, Aurela Hoxha: E kam ndjerë edhe mbi shpatullat e mia

26/02/2020

Këngëtarja e dashur për publikun, Aurela Gaçe ftuar në programin “Rudina”, ka treguar disa detaje që qëndrojnë pas këngës “Veten dua gjallë”. Kënga e re ... Read More

Telenovela Stresi – Kejsi, reperi zbulon për herë të parë sakrificën më të madhe që ka bërë për dashurinë

03/02/2020

Reperi i njohur, Stresi ka qenë ditën e djeshme i ftuar në programin ‘E Diell’, në Top Channel’. Artisti ka rrëfyer shumë detaje nga jeta ... Read More

Një gotë nga ky lëng dhe çdo qelizë e keqe shkatërrohet

25/08/2019

Një mënyrë ndihmëse për programin e detoksikimit është edhe dieta 24-orëshe, gjatë së cilës nuk duhet të konsumoni asgjë tjetër përveç lëngjeve që përmbajnë selino, ... Read More