Tag: profilin

Aurela Gaçes i vjedhin Facebook-un, ja video që i postojnë

12/08/2020

Aurela Gaçes i kanë vjedhur profilin e saj zyrtar në Facebook. Lajmin e bën të ditur vetë këngëtarja përmes një postimi në rrjetet sociale, ku ... Read More

Enca shpërthen ndaj artistëve shqiptarë: Sa bukur do ishte të ngriheshit për një çështje që na prek dhe ne

02/06/2020

Shumë personazhe të njohur po postojnë në profilin e tyre në ‘Instagram’ foto të zeza pas protestave për vrasjen e afro-amerikanit George Floyd, nga efektivi ... Read More

Ambasadori britanik, O’Connell përkrahë deklaratat e ambasadorit amerikan Kosnett

29/04/2019

Ambasadori britanik Ruari O’Connell në profilin e tij zyrtar në Facebook, ka shkruar se përkrahë fjalimin e ambasadorit amerikan Philip Kosnett, të mbajtur ditë më ... Read More

Një serb publikon mbi 400 fotografi të sulmeve të NATO-s mbi Serbinë – thotë se janë të “vjedhura” nga serverët amerikanë (Foto)

18/04/2019

Neven Djenadija, një politolog i diplomuar nga Republika Srpska, ka publikuar në profilin e tij në Facebook disa fotografi, përkatësisht mbi 400 të tilla, të ... Read More

Jessie J reagon ndaj kritikëve: E di që kam celulit

24/03/2019

Këngëtarja Jessie J kohët e fundit publikoi një fotografi në profilin e saj në Instagram që u bë temë në mediat sociale. Ajo ka marrë ... Read More

Barcelona ironizon me Modricin: Më lehtë është ta marrësh fanellën e Messit në dyqanin tonë

01/03/2019

Barcelona ka shfrytëzuar profilin zyrtar në Tëitter për të ironizuar me mesfushorin e Real Madridit, Luka Modric. Klubi katalunas ka treguar forcën e vërtetë në ... Read More

Familja Sopa kërkon 25 milionë euro dëmshpërblim, u mbajtën në paraburgim për vetëvrasjen e kryefamiljarit

22/02/2019

Avokati Tomë Gashi, përmes një postimi në profilin e tij në Facebook ka bërë të ditur se sot është dorëzuar një padi për kompensim të ... Read More

Departamenti amerikan i Mbrojtjes, publikon video edhe me pjesëtarë të Policisë së Kosovës (Video)

31/01/2019

Departamenti i Mbrojtjes i SHBA-së, ka publikuar një video në profilin zyrtar në Twitter, ku shihen se si ekipet e ushtrisë amerikane dhe zvicerane të ... Read More

Vllatko Gjorçev kandidon për kandidat presidencial nga radhët e VMRO-së

23/01/2019

23 Janar 2019 / 13:29 Vllatko Gjorçev në profilin e tij në Facebook ka informuar opinionin se do të kandidohet për kandidat poresidencial tnga radhët ... Read More

Fotografia që tregon se si presidenti i Austrisë udhëton për në punë (Foto)

14/01/2019

Presidenti austriak Alexander Van der Bellen në profilin e tij në Instagram ka publikuar një fotografi e cila ka provokuar komente të shumta në rrjetet ... Read More

Tortevski: Nëse Igor Jug nuk amnistohet, vullnetarisht do ta mbrojë atë

22/12/2018

22 Dhjetor 2018 / 13:07 Avokati Aleksandar Tortevski në profilin e tij në “Twitter”, është ofruar vullnetarisht dhe pa pagesë të mbrojë të akuzuarin Igor ... Read More

Hahn pas takimit me Mickoskin: Marrëveshja e Prespës duhet të finalizohet

07/11/2018

7 Nëntor 2018 / 20:34 Komisioneri për Zgjeri të BE-së, Johannes Hahn në profilin e tij në “Twitter” shkruan se ka biseduar me kryetarin e ... Read More