Tag: producenti

Producenti i njohur vdes nga Covid-19

17/01/2021

Vdes nga koronavirusi producenti i njohur. Producenti i njohur, Phil Specot, ka ndërruar jetë në moshën 81-vjeçare. Thuhet se ai ishte i infektuar nga COVID-19, ... Read More

Habit reperi Kanye West: Do të kandidoj për president të Shteteve të Bashkuara të Amerikës

05/07/2020

Reperi dhe producenti amerikan Kanye West, bashkëshorti i Kim Kardashian, ka njoftuar kandidaturën e tij për zgjedhjet e ardhshme presidenciale në SHBA. Lajmin e dhe ... Read More

Mesazhi i Ermal Mamaqit për qyetetarët nga izolimi: Shfrytëzojeni këtë kohë dhe mos e lini mendjen të ikë

30/03/2020

Moderatori, producenti dhe biznesmeni gjatë një lidhje për “Neës24”  ka treguar se si po e kalon karantinën bashkë me familjen. Mamaqi tha se projektet profesionale ... Read More

Do të befasoheni me këtë fotografi, Besim Dina shfaq muskujt

18/05/2019

18:04 | 18 Maj 2019 18:04 | 18 Maj 2019 Moderatori i njohur shfaqet në formë tejet të mirë fizike. Moderatori dhe producenti i emisionit ... Read More

Në hije dhe duke shijuar nga një birrë, Shkumbin Istrefi publikon një imazh të rrallë me Faruk Begollin

21/03/2019

Aktori dhe producenti Shkumbin Istrefi është mjaft aktiv dhe i ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme ... Read More

Genc Prelvukaj konfirmon album me Eni Koçin edhe pse ajo nuk ishte në dijeni

17/02/2019

Reperi dhe producenti shqiptar, Genc Prelvukaj, ditë më parë i dha fund beqarisë. Ai i propozoi martesë Eni Koçit, këngëtares nga Shqipëria me të cilën ... Read More