Tag: pritur

Kur fati të buzëqeshë, turistja fiton 300 mijë dollarë duke pritur aeroplanin

27/02/2021

Duke pritur aeroplanin, turistja fiton 300 mijë dollarë. Turistët rregullisht lënë para të vogla në makinetat e lojërave të fatit të vendosura në aeroportin e ... Read More

Udhëtimi drejt Milanos, çka po ndodh me Juventusin?

06/01/2021

Juventusi është duke pritur rezultatet e testeve të fundit për COVID-19 para se të udhëtojnë të AC Milani, ndërsa autoritet lokale mund të bllokojnë këtë ... Read More

Fjolla Morina celebron dashurinë me Fisnik Sylën, çifti martohet në fshehtësi

10/12/2020

Këngëtarja Fjolla Morina duket se nuk ka pritur dasmën luksoze, por është celebruar me partnerin e saj, Fisnik Syla. Çifti duket se ka vendosur të ... Read More

Përkundër masave të COVID-19, qindra tifozë mblidhen për ta pritur Ronaldon në Barcelonë

08/12/2020

Qindra tifozë mblidhen për ta pritur Ronaldon në Barcelonë, përkundër masave të COVID-19. Cristiano Ronaldo është përshëndetur nga qindra tifozë pas arritjes në Barcelonë, të ... Read More

Koncerti tek “Shefqet Ndroqi”, reagon Olti Curri: Makabre, të këndosh aty ku luftohet me vdekjen

26/11/2020

Opinionisti Olti Curri nuk e ka pritur mirë koncertion që Ansambli i këngëve dhe valleve popullore mbajtën ditën e djeshme tek spitali “Shefqet Ndroqi”, ku ... Read More

Brenda shtëpisë së Ermalit dhe Amit, ja si po e festojnë Halloweenin

31/10/2020

Festa e Halloween-it është pritur në formën më të veçantë në shtëpinë e Ermal Mamaqit dhe Amit. Ka qenë Amarda, ajo e cila ka ndarë disa video ku ... Read More

Milan merr lajmin e keq nga Rebic

28/10/2020

Rebic shtyn rikthimin e tij! Duhet pritur edhe pak. Ante Rebic është rikuperuar nga problemi në bërrylin e tij, por që sigurisht ende nuk është ... Read More

Milan nuk ka të ndalur, mposht edhe Celtic

22/10/2020

AC Milan ka shënuar fitore më të lehtë sesa është pritur kundër Celtic. Skuadra e Milan ka fituar 1:3 në udhëtim kundër skuadrës së Celtic. ... Read More

4 arsyet më të zakonshme pse ju vonohet cikli

28/09/2019

Mund të jetë befasuese kur cikli menstrual vjen pa pritur dhe më herët. Por, një cikël i vonuar mund të jetë shumë stresuese dhe shpesh ... Read More

Mustafa takon ambasadorin francez, ia përmend kërkesën për zgjedhje të parakohshme

27/05/2019

Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa ka pritur sot në takim Ambasadorin e Francës në Kosovë, Didier Chabert. “Mustafa e njoftoi Ambasadorin Chabert për qëndrimin e ... Read More

Thaçi pas takimit me Wilson: Mungesa e një marrëveshje Kosovë-Serbi mund të ketë pasoja për rajonin

27/05/2019

Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, sot ka pritur zëvendëspresidentin e Atlantic Council, Damon Wilson, së bashku me një delegacion nga Senati dhe Kongresi ... Read More

6 minuta duartrokitje në Kanë për filmin e Tarantinos

26/05/2019

08:20 | 05/26/2019 I shumë pritur dhe i shumëpërfolur “Once Upon a Time in Hollywood” (Na ishte një herë në Hollivud) u shfaq premierë në ... Read More