Tag: pret

Kështu i gëzohet Tayna borës së parë

21/11/2020

Ja si e pret borën e parë Tayna. Tayna ka zbuluar se ajo po e shijon motin e ftohtë. Ndryshe nga ditët e tjera, mëngjesin ... Read More

Shqipëri U21 – Kosovë U21, këto janë formacionet zyrtare

13/11/2020

Kosova U21 do ta pret sot në stadiumin “Fadil Vokrri” skuadrën e Shqipërisë U21. Kosova U21 e kishte nisur shumë më mirë kampanjën për Euro ... Read More

Plani i Maldinit për transferimin e Ramosit

07/11/2020

Serie A pret vendimin e Sergio Ramos! Edhe Milani pret kapitenin e Real Madrid. Për momentin, te Real Madrid, po flitet shumë për të ardhmen ... Read More

Suarez tregon se a do të festojë nëse do t’i shënojë Barcelonës

07/11/2020

A do të festojë nëse i shënon Barcelonës? Tregon Suarez. Suarez mezi pret përballjen me Barcelonën, thotë se s’do të festojë. Luis Suarez, gjatë verës ... Read More

Talenti i madh i gatshëm të përfaqësojë Kosovën

31/10/2020

Bashkim Ajdini i gatshëm të përfaqësojë Kosovën. Ftesën nga Kosova po e pret edhe një tjetër lojtar. Bashkim Ajdini, lojtari që luan me skuadrën e ... Read More

Dy trajnerët në sulm: Formacionet zyrtare, Atalanta-Ajax

27/10/2020

Formacionet zyrtare, Atalanta-Ajax: Dy trajnerët në sulm. Atalanta pret gjigantët holandezë të Ajaxit, në kuadër të xhiros së dytë të fazës së grupeve të Ligës ... Read More

“Si baba”/ Ç’na panë sytë? Gjysmë të zhveshur, Ledri publikon foton më të veçantë me Sarën dhe jep lajmin…

09/10/2020

Ledri Vula po e pret me padurim për t’u bërë baba… Ndaj dhe për këtë fakt, neswr këngëtari do të publikojë këngën “Si baba”! Plot ... Read More

Horoskopi ditor e enjte 4 qershor 2020

04/06/2020

Dashi Ju pret një ditë pozitive për ndjenjat, ku mund të merrni diçka më shumë. Mund të keni dëshirë për diskutime dhe ndryshime. Po ashtu, ... Read More

Klea Hutës në mes të natës i shkon mendja për… Të gjitha shtatzënat e kuptojnë

13/05/2020

Pritjes së ëmbël pak nga pak po i vjen fundi, teksa Klea Huta mezi po pret të takojë bebushin. Klea i ka kaluar me shumë ... Read More

Horoskopi javor për periudhën nga 24 shkurt – 02 mars

24/02/2020

Çfarë ju pret gjatë shtatë ditëve të ardhshme në punë dhe në dashuri, a do të kaloni mirë me familjarët, si do t’ju shërbejë shëndeti ... Read More

La punën në bankë për të shitur vezë dhe domate në fshat, po e quajnë të çmendur

23/02/2020

Kjo është një nga ato histori, që tregon se zgjedhjet më të mira janë aty nga nuk ta pret mendja. Gurkan Altın, 30-vjeçar turk, bënte ... Read More

Napoli me shumë mungesa në derbin kundër Inter

05/01/2020

20:40 | 5 Janar 2020 20:40 | 5 Janar 2020 Napoli pret të hënën Interin pa të lënduarit Dries Mertens, Kalidou Koulibaly, Faozi Ghoulam dhe ... Read More