Tag: pranë

Vesa Lumës i është bër djali ‘burr’, ndan imazhin më të ëmbël me të

26/10/2021

Vesa ndan imazhin më të mirë pranë të birit. Vesa mbetët një këngëtarë që gjithmonë merr vëmendje me pozat e ndryshme që publikon. Duke ndarë ... Read More

Rashford befason për Ronaldon

11/10/2021

Rashford i emocionuar të luajë pranë CR7. Sulmuesi Manchester United ndihet shumë i lumtur që Cristiano Ronaldo është rikthyer te Manchester United. 36-vjeçari kompletoi rikthimin ... Read More

Asensio po largohet nga Real Madrid, shumë skuadra i vihen pas

09/10/2021

Pranë rimëkëmbjes nga një dëmtim i lehtë, sulmuesi 25-vjeçar spanjoll ,Marco Asensio mund të ndahet së shpejti nga Real Madridi, pasi trajneri i Merengues, Carlo ... Read More

Adelina publikon foto me burrin e saj, por diçka mungon aty

01/10/2021

Vali dhe Adelina shkëlqejnë pranë njëri-tjetrit. Çifti i njohur rrallëherë publikojnë momente së bashku. Megjithatë, Val Karasniqi, bashkëshorti i këngëtares sot ka postuar një imazh ... Read More

Inter në shitje, zbulohen pronarët e ri

24/09/2021

Suning pranë falimentimit, Inter në shitje, zbulohen pronarët e ri. Nga situata e vështirë ekonomike që ka kapluar të gjitha klubet e futbollit, sidomos pas ... Read More

Dybala – Juventus, po ndodh e papritura

13/09/2021

Dybala shumë pranë vazhdimit të kontratës me Juventusin Së fundmi mësohet se Paulo Dybala do të vazhdojë të veshë fanellën e Juventusit. Të dy palët ... Read More

Lajm i trishtë, ndahet nga jeta në moshë të re mjeku i Kombëtares shqiptare, Duka me mesazh të ndjerë

13/09/2021

Ylli Mihali, mjeku pranë Kombëtares shqiptare prej 27 vitesh, nu kia del dot në betejën ndaj Covid-19. Ai është ndarë nga jeta në moshë të ... Read More

Milan alarmohet: Manchester City pranë transferimit të yllit të Rossonerëve

07/09/2021

Alarm në San Siro: City pranë transferimit të yllit të Rossonerëve. Duket se Milan nuk e ka të shkruar që të gjejë qetësinë këtë vit ... Read More

“Bomba” e ditës: Berardi transferohet te Milani?

20/08/2021

E bujshme: Domenico Berardi transferohet te gjiganti europian. Domenico Berardi pranë transferimit më të madh në karrierën e tij. Sulmuesi i Sassuolos, Domenico Berardi ka ... Read More

Lukaku është nisur drejt Londrës, ja kur pritet zyrtarizimi i tij të Chelsea

09/08/2021

Sulmuesi Romelu Lukaku është shumë pranë rikthimit te Chelsea. Gjiganti anglez do paguajë plotë 115 milionë euro për transferimin e belgut nga Inter. Lukaku tashmë ... Read More

Jasmina pranon lidhjen me ish-konkurrentin e “Për’puthen”?

07/08/2021

Pas ndarjes së bujshme nga Andi duket se Jasmina ka gjetur qetësinë pranë një mashkulli tjetër dhe besojeni ose jo ai mund të jetë një ... Read More

Kalimi i Messit te PSG, quhet si e kryer

06/08/2021

Messi në PSG, marrëveshja pranë finalizimit. Lionel Messi është shumë afër nënshkrimit të kontratës me Paris Saint-Germain.Gazetari francez, Saber Desfarges raporton se Messi dëshiron të ... Read More