Tag: Poem

Poem mbush 1 vjeçe, Sara dhe Ledri e urojnë me fotot e papublikuara më parë

14/12/2021

Poem, e vogla e Sara Hoxhës dhe Ledrit mbush sot 1 vjeç dhe prindërit kanë publikuar dy foto nga dita më e bukur e jetës ... Read More

Vajza e Sarës bëhet me dokument identifikimit, fëmijë më të ëmbël nuk keni parë

11/11/2021

Ata janë familja më e komentuat e momentit. Poem Blue tashmë është fëmija më i famshëm i Show bizit shqiptar. Çdo postim i saj që ... Read More

Sara do ta ftohë vajzën, shikoni si e ka veshur në këtë mot me shi

10/10/2021

Poem Blu, është vajza e rep-artisit, Ledri Vula dhe Sara Hoxhës. Çifti në fjalë janë bërë prindër muaj më parë, ani pse për lidhjen e ... Read More

Ledri publikon fotot më të bukura me Poem dhe jep një mesazh me vlerë për prindërit

28/08/2021

Sapo mbaroi koncertet, Ledri Vula ju bashkua partneres së tij, Sarës dhe vogëlushes, Poem Blu për disa ditë pushime. E gjithë familja Vula pushoi në ... Read More

Ledri Vula po kënaqet me vajzën e tij, ky detaj merr vëmendjen

27/08/2021

Ledri Vula po shijon pushimet me vajzën, Poem Blu. Ka disa muaj që Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë bërë prindër për herë të parë. ... Read More

Sara një nënë jo edhe aq e përkushtuar, Ledri do të nervozohet jashtë mase kur ta sheh çfarë i ka ndodhur Poemës

30/07/2021

Poem Blu shetit në orët e vona të natës. Vogëlushja e Ledri Vules dhe Sara Hoxhës, është ndër fmijët më të ëmbël të tw njohurve ... Read More

Si erdhi ideja për emrin e vajzës Poem? Tregon Sara Hoxha

09/07/2021

Sara Hoxha tregon si erdhi ideja për emrin e vajzës Poem. Sara Hoxha është një ndër personazhet më të ndjekur dhe të komentuar në rrjetet ... Read More

Ledri një baba shembull, sjell imazhin më të ëmbël me Poem Blu

11/06/2021

Babë e bijë, Ledri Vula sjell imazhin më të ëmbël me Poem Blu. Rep-artisiti shqiptar, Ledri Vula, para disa muajve është bërë baba për herë ... Read More

Dy muaj pas lindjes, Sara zbulon sa kilogram ka tani

22/04/2021

Pas lindjes së Poem Blu, Sara e Ledrit tregon sa kilogramë i ka. Sara Hoxha, e dashura e Ledri Vulës pak muaj më parë ka ... Read More

I shkriu zemrën, Xheri publikon fotografinë e parë me mbesën e saj Poem Blu

07/02/2021

Ledri bashkë me partneren Sarën dhe vajzën, Poem Blu kanë ardhur nga Gjermania në Kosovë. E mbesës së vogël gjyshërit Agron dhe Xheraldina Vula i ... Read More

Mikëpritja madhështore, Poem Blu vjen në shtëpi

07/02/2021

Më në fund, familja Vula është bërë bashkë. Pas lindjes së mbesës, Poem Blu, gjyshërit Xheraldina dhe Agron kanë takuar mbesën, e cila ka ardhur ... Read More

Kjo është dhurata e Ledrit dhe Sarës për Poemen Blue në një vjetorin e Lindjes

15/01/2021

Poem Blue bëhet me laptop në një mujorin e lindjes. Poem Blu, vajza e çiftit Ledri dhe Sara, ditë më parë publikuan disa fotografi së ... Read More