Tag: Poem

Dy muaj pas lindjes, Sara zbulon sa kilogram ka tani

22/04/2021

Pas lindjes së Poem Blu, Sara e Ledrit tregon sa kilogramë i ka. Sara Hoxha, e dashura e Ledri Vulës pak muaj më parë ka ... Read More

I shkriu zemrën, Xheri publikon fotografinë e parë me mbesën e saj Poem Blu

07/02/2021

Ledri bashkë me partneren Sarën dhe vajzën, Poem Blu kanë ardhur nga Gjermania në Kosovë. E mbesës së vogël gjyshërit Agron dhe Xheraldina Vula i ... Read More

Mikëpritja madhështore, Poem Blu vjen në shtëpi

07/02/2021

Më në fund, familja Vula është bërë bashkë. Pas lindjes së mbesës, Poem Blu, gjyshërit Xheraldina dhe Agron kanë takuar mbesën, e cila ka ardhur ... Read More

Kjo është dhurata e Ledrit dhe Sarës për Poemen Blue në një vjetorin e Lindjes

15/01/2021

Poem Blue bëhet me laptop në një mujorin e lindjes. Poem Blu, vajza e çiftit Ledri dhe Sara, ditë më parë publikuan disa fotografi së ... Read More