Tag: pjesën

Genoa- Milan mbyllet pjesa e parë, shënohen dy gola

01/12/2021

Milani e mbyll pjesën e parë në epërsi ndaj Genoas. Rossonerët janë duke fituar në ndeshjen e xhiros së 14-të. Milani po avancon 0-2 ndaj ... Read More

Anglia e turpëron Shqipërinë, Edy Reja nuk shfaqi koncept kyç në këto kualifikime

12/11/2021

Anglia mposht bindshëm Shqipërinë, kuqezinjtë u dorëzuan në pjesën e parë. Shqipëria ka pësuar humbje të thellë nga Anglia me rezultat 5-0 në ‘Wembley’ në ... Read More

Pas debaklit nga Liverpooli, vjen reagimi nga kapiteni i United

24/10/2021

Për herë të parë në historinë e Premierligës, United po humbte 4-0 në pjesën e parë, pasi Mohamed Salah shënoi dy herë pasi Naby Keita ... Read More

E kryer! Salah konfirmon se ku dëshiron të luajë dhe në cilën ligë

22/10/2021

Mohamed Salah do të donte të kalonte pjesën tjetër të karrierës së tij në Liverpool, por thotë se e ardhmja e tij “varet nga klubi”. ... Read More

Rikthim sensacional nga Milani, shpartallon Veronën për tre pikë gjigante

16/10/2021

Milan i çmendur në pjesën e dytë – shkrin disavantazhin e dy gola dhe triumfon në fund. Milani ka marr një fitore që doli të ... Read More

“Magjistari” Marotta, me laps dhe me letër, Inter e mbyll merkaton me +147 milion euro

01/09/2021

Në Milano, në pjesën zikaltër, tifozët nuk patën shumë kohë të festonin titullin kampion pasi Antonio Conte u largua menjëherë duke lëshuar sinjalin sos së ... Read More

Solskjaer tregon se kush po largohet nga United

28/08/2021

Ole Gunnar Solskjaer, ka konfirmuar se Amad Diallo do të dërgohet në huazim për pjesën tjetër të sezonit. 19-vjeçari u bashkua me ekipin e Premier ... Read More

Chelsea e huazon mbrojtësin në Francë

21/08/2021

Mbrojtësi i Chelseat, Emerson Palmieri i është bashkuar Lyonit në huazim për pjesën e mbetur të sezonit. Lyon do të paguajë një tarifë huazimi deri ... Read More

Vëmendje: Kjo pjesë e shalqirit vepron në epsh pothuajse si Viagra

05/07/2021

Kjo pjesë e shalqirit vepron në epsh pothuajse si Viagra. Në pjesën e bardhë të shalqirit ka sasi të mëdha të citrulinës që reagojnë në ... Read More

Kjo pjesë e shalqirit e ka efektin e njëjtë sikur viagra

05/07/2021

Në pjesën e bardhë të shalqirit ka sasi të mëdha të citrulinës që reagojnë me enzimat tona. Formohet arginina, e cila ka një efekt të ... Read More

Njihuni me fiset që nuk kanë asnjë kontakt me pjesën tjetër të njerëzimit

22/06/2021

00:13 | 22 Qershor 2021 Ata u përkasin fiseve pa asnjë kontakt me pjesën tjetër të njerëzimit, të ashtuquajturat fise të pakontaktuara. Vlerësohet se këto ... Read More

Borussia Dortmundi e shkatërron RB Leipzigun në pjesën e parë

13/05/2021

Borussia Dormund e ka mbyllur pjesën e parë ndaj RB Leipzig me rezultat 3-0 në kuadër të finales së Kupës së Gjermanisë. Ndeshja nisi shumë ... Read More