Tag: pësuar

Disfata e parë për Mourinhon, Roma përmbyset nga Verona

19/09/2021

Mourinho ka pësuar disfatën e parë zyrtare me Romën. Kryeqytetasit e Italisë u mposhtën në Verona me rezultatin 3-2.Vendasit i dhuruan një surprizë të hidhur ... Read More

Mourinho flet pas festimit të ‘çmendur’, tregon nëse ka pësuar ndonjë lëndim muskulor

13/09/2021

Mourinho konfirmon me shaka se nuk ka pësuar ndonjë lëndim muskulor gjatë vrapimit festiv. Jose Mourinho e ka shfrytëzuar profilin e tij në Instagram për ... Read More

Para dhe pas – Ndryshimi i madh që ka pësuar ndër vite bashkëshortja e Lutfi Hazirit

10/09/2021

Bashkëshortja e Lutfi Hazirit, Mika ka pësuar ndryshime drastike me kalimin e viteve. Nga paraqitjet e saj në rrjete sociale, duket se ajo një pjesë ... Read More

Ndeshje vendimtare për Shqipërinë, kuqezinjtë duan fitoren ndaj Hungarisë për të mbetur në garë për kualifikim

05/09/2021

Kombëtarja e Shqipërisë ka pësuar edhe humbjen e dytë në ndeshjet kualifikuese për Kampionatin Botëror ‘Katari 2022’. Kuqezinjtë kishin mposhtur Andorrën dhe San Marinon, derisa ... Read More

Shqipëria zhgënjen, mposhtet keq nga Polonia

02/09/2021

Kombëtarja e Shqipërisë ka pësuar sonte humbje nga Polonia. Shqipëria ka humbur sonte në Varshavë të Polonisë me rezultat 3-1. Pjesa e parë përfundoi me ... Read More

Tragjedi, sportisti vdes në fushën e lojës, iu rrotullua…

29/08/2021

Portieri i ri Aleksandar Shishmarev humbi jetën tragjikisht pas një dëmtimi të pësuar në ndeshje. Portieri 23-vjeçar vdiq në Kaliningrad pas ndeshjes midis skuadrave ruse, ... Read More

Lëndohet ylli i Juventusit, do të mungoj disa muaj

24/08/2021

Juventus konfirmon lëndimin e Ramsey, ja sa do mungojë Mesfushori i Juventusit, Aaron Ramsey ka pësuar lëndim. Uellsiani ka pësuar lëndim muskulor në fundin e ... Read More

Plot 45 kilogramë më pak, Vig Poppa tregon sekretin

06/08/2021

Reperi i njohur shqiptar, Vig Poppa ka pësuar një ndryshim drastik në peshë. Kjo gjë është vënë re në dy videoklipet e fundit që ai ... Read More

Çudit Vig Popa/ Reperi shfaqet me 45 kg më pak

05/08/2021

Reperi i njohur shqiptar Vig Popa ka pësuar rënie drastike në peshë dhe këtë gjë e ka komentuar për median e Kosovës ‘Telegrafi‘ se ka ... Read More

E akuzuan për operacione plastike, këngëtarja shqiptare reagon e revoltuar

19/07/2021

Lindita Halimi është një nga artistet që ka pësuar një transformim të jashtëzakonshëm në trup brenda disa viteve. Ndryshe nga shumë të tjerë ajo e ... Read More

Ky po që është ndryshim – Linda Halimi vështirë të njihet nga ajo që ishte dikur

18/07/2021

Linda Halimi është këngëtarja e cila me kalimin e viteve ka pësuar ndryshime drastike në pamjen e saj. Këngëtarja e cila ka vite që jeton ... Read More

“Kaluam disa orë në spital”, çfarë i ndodhi djalit të Hueyda El Saied

22/06/2021

Djali i Hueyda El Saied ka pësuar një incident të vogël duke dëmtuat ballin. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Hueyda me anë të ... Read More