Tag: Personazhet

Sara Hoxha ja ka arritur qëllimin, pak kohë pas lindjes e bën trupin si ‘peshk’

16/06/2021

Sara Hoxha tashmë është ndër personazhet më të përfolura në vend.Ajo u bë e njohur si e dashura e Ledri Vulës, shkruan ORAinfo. Para pak ... Read More

‘A jam unë kjo”, as Ledri nuk do ta njoh Sarën në pamjen e fundit

13/06/2021

Sara Hoxha tashmë është ndër personazhet më të përfolura në vend. Ajo u bë e njohur si e dashura e Ledri Vulës, shkruan ORAinfo. Para ... Read More

Sara provokon nga ashensori, e qon këmbën…

09/06/2021

Sara Hoxha tashmë është ndër personazhet më të përfolura në vend. Ajo u bë e njohur si e dashura e Ledri Vulës, shkruan ORAinfo. Para ... Read More

“Kam temperaturë 40 gradë dhe shumë dhimbje”, Çfarë i ndodhi Sara Hoxhës?

24/05/2021

Sara Hoxha është padyshim një ndër personazhet më të ndjekur dhe të komentuar në rrjetet sociale. Partnerja e Ledrit përpiqet të ndajë me ndjekësit e ... Read More

‘Sa e keqe je o Zot, si burrë’, Sara kapet keq me komentuesit në instagramin e saj

21/05/2021

Sara Hoxha tashmë është ndër personazhet më të përfolura në vend. Ajo u bë e njohur si e dashura e Ledri Vulës, shkruan ORAinfo. Para ... Read More

Bella Hadid në protestën pro-Palestinës në rrugët e New York-ut

16/05/2021

Bella dhe Gigi Hadid janë ndër personazhet e famshme që kanë dal hapur në mbështetje të Palestinës në këto ditë konflikti me Izraelin. Pasi foli ... Read More

Konkurentët e “Përputhen” në delir, kërkojnë 6 mijë euro për një story

08/05/2021

Përputhen është padyshim një nga format më të ndjekura aktualisht. Personazhet e këtij spektakli janë kthyer shumë shpejt në të preferuarit e publikut. Një ndër ... Read More

Fama nga Përputhen/ Ja sa paguhet Atdheu për një postim në Instagram

04/05/2021

Atdhe Xheravina ngelet një nga personazhet më të përfolur dhe më të njohur të ‘Përputhen’.Por, gjithashtu ai është një nga djemtë e preferuar edhe të ... Read More

Sara në stilin e adoleshentës, befason me veshjen e fundit

29/04/2021

Sara Hoxha tashmë është ndër personazhet më të përfolura në vend. Ajo u bë e njohur si e dashura e Ledri Vulës, shkruan ORAinfo. Para ... Read More

Ledri bën shaka për trupin e saj dhe reagimi i Sarës është epik!

26/04/2021

Sara Hoxha është kthyer në një ndër personazhet më të ndjekur e të komentuar në rrjete sociale. Kanë kaluar katër muaj nga lindja e Poem ... Read More

Ku është nisur me këtë veshje e dashura e Ledrit?

25/04/2021

Sara Hoxha tashmë është ndër personazhet më të përfolura në vend. Ajo u bë e njohur si e dashura e Ledri Vulës, shkruan ORAinfo. Para ... Read More

Zbulohet, ja ç’bënte Antonela në veturën e Fation Kuqarit

17/04/2021

Ja ç’bënte Antonela në shoqërinë e Fation Kuqarit Personazhet e emisionit “Përputhen” janë personat më të sulmuar e më të ndjekur njëkohësisht, për të cilët ... Read More