Tag: përputhen

E pranoi më në fund! Kush na qenka mashkulli që i ka rrëmbyer zemrën Ana Kaurit?

19/06/2021

Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Ana Kauri, ishte e ftuar në një intervistë për “Prive” ku rrëfeu shumë të pathëna nga jeta e saj, prapaskenat e emisionit ... Read More

Ana dhe Tea zbulojnë publikisht se a janë në lidhje

18/06/2021

Ana dhe Tea në lidhje të re pas daljes nga Përputhen dhe e pohojnë vetë. Ana dhe Tea, dy nga vajzat më të komentuara të ... Read More

“Andin e lashë me një mesazh”, Jasmina i thotë të gjitha: Atdheu më ka zhgënjyer

18/06/2021

Ish-konkurrentja e “Për’puthen” Jasmina ishte e ftuar mbrëmjen e djeshme në “Top Arena”, ku iu përgjigj pyetjeve të Antonelës në lidhje me personazhet e emisionit, ... Read More

Tea shtatzënë? Melisa befason: Ka abortuar

17/06/2021

Tea shtatzënë? Melisa ka dy fjalë: Ka abortuar. Ish-protagonistet e “Për’puthen”, Tea dhe Melisa, pa dyshim janë emrat më të komentuar në shtypin rozë. Dyshja ... Read More

“Hyra për famë, kisha një vit e gjysmë që isha i lidhur”, ish-konkurenti i “Përputhen” habit me deklaratën

16/06/2021

Ish-konkurenti i “Përputhen”, Ervin Koxherri ka pranua se është bërë pjesë e emisionit vetëm për famë. I ftuar në “Ftesë në 5”, Koxherri tha se ... Read More

Befason Anonela: Ish i dashuri nuk më linte të shkoja në tualet

13/06/2021

Ish-konkurrentja e Përputhen, Antonela ka bërë një deklaratë befasuese për ish të dashurin e saj. Antonela tha se vera e fundit që kaloi me të ... Read More

Nga boksi tek Per’Puthen, rrëfehet Çimi: Ja çfarë nuk më pëlqen te vajzat shqiptare

13/06/2021

Boksieri Shkëlqim Bega ose ndryshe Çimi i Për’puthen ashtu siç e thërrasin pas pjesmarrjes në një formatin televiziv që kishte në fokus dashurinë. I ftuar ... Read More

Nga lidhja toksike tek planet për muzikë, ja ku e hapi thesin dhe Tea e “Për’puthen”

12/06/2021

Tea Trifoni është një ndër ish-konkurrentet më të bujshme të këtij edicioni të “Për’puthen”, e cila i bëri lëmsh të gjithë dhe u kryqëzua nga ... Read More

“Babai më refuzoi që në lindje”, Linda e “Për’puthen” hap zemrën dhe rrëfen historinë e vështirë të jetës së saj

09/06/2021

Në puntatën e sotme të programi “Përputhen” u transmetua takimi i Lindës me Ndriçimin. Gjatë këtij takimi, Linda i hapi zemrën konkurrentit dhe i tregoi ... Read More

Fation Kuqari rikthehet në ekran si moderator, ja ku do e shohim së shpejti ish-konkurrentin e “Për’puthen”

09/06/2021

Ish-konkurrenti i emisionit “Për’puthen”, Fation Kuqari do të rikthehet së shpejti në ekran. Lajmin e ka konfirmuar vetë Fatjoni, me anë të një postimi në ... Read More

Bora Zemani zbulon surprizat në “Për’puthen on Tour”

04/06/2021

“Për’Puthen on tour”, një festë që do të vijë në çdo qytet të Shqipërisë dhe jashtë saj. E ftuar në “Shqipëria Live”, moderatorja Bora Zemani ... Read More

“Më kanë kërcënuar se kam kryer marrëdhënie intime”, Gilberta tregon publikisht ngjarjen e sikletshme

04/06/2021

Gilberta e “Për’puthen +40” për një kohë të gjatë doli në takime me Ilirin, por papritur çdo gjë mes tyre u ndërpre. Madje Gilberta ka ... Read More