Tag: përgjatë

Përfliten për një lidhje, Andi fton publikisht Melisën për një takim

16/02/2021

Dy ish-konkurentët e ‘Për’puthen’ Melisa dhe Andi kanë qenë në qendër të vëmendjes përgjatë ditëve të fundit. Dyshja janë përfolur për një lidhje, madje në ... Read More

Dedikimi emocionues i Rozanës për prindërit e ndjerë, prek zemrat e të gjithëve

13/02/2021

Këngëtarja Rozana Radi, ka kohë që është pjesë e estradës. Përgjatë këtyre viteve ajo ka lansuar hite të ndryshme, gjithashtu edhe bënë tekste të këngëve ... Read More

Melisa konfirmon lidhjen me Andin? Publikohet biseda e ish-konkurentes: Do s’do një ditë do merret vesh

11/02/2021

Melisa dhe Andi kanë qenë në qendër të vëmendjes përgjatë ditëve të fundit. Dyshja përfliten se janë të lidhur dhe se për këtë arsye Melisa ... Read More

Vjen reagimi i parë nga Tea e Andi pas deklaratave të Shqipes

24/01/2021

Reagojnë për herë të parë Tea dhe Andi. Përgjatë ditëve të fundit, ish-konkurrentja e “Përputhen”, Shqipe Hysenaj është kapur keq me Andin dhe Tean. Ajo ... Read More

Mozzik e thotë direkt: Nuk jam bashkuar me Loredanën

05/01/2021

Mozzik e thotë troç: Nuk jam bashkuar me Loredanën. Përgjatë ditëve të fundit në media është përfolur se Mozzik dhe Loredana janë ribashkuar. Dyshja janë ... Read More

Gold Ag flet për sherrin me Tunën: Degjenerim tek femrat shqiptare, tregon zogun e këndon serbisht

04/10/2020

Gold AG ishte i ftuar mbrëmjen e djeshme tek spektakli “Shiko kush luan”.  Përgjatë lojës ai u pyet rreth debatit me Tunën dhe duket se ... Read More

Bill Gates parashikon datën se kur do të marrë fund pandemia

24/08/2020

Përgjatë kohës së pandemisë, Bill Gates ka zënë ballinat e medieve elektronike, duke kontekstualizuar përpjekjet për luftimin e koronavirusit. Ai parashikoi ndodhinë e pandemisë në ... Read More

Diamanti mbretëror në ankand pas 300 vitesh

20/05/2020

Përgjatë 300 viteve të fundit ka qenë në duart e 4 dinastive mbretërore europiane. Por, në muajin maj, diamanti i jashtëzakonshëm blu 6.16 karatësh, “Farnese”, ... Read More

Burri ecë 600 metra mbi vullkanin aktiv, përmes një teli çeliku

06/03/2020

Nik Wallenda 41- vjeçar, eci 600 metra përgjatë një teli çeliku mbi vullkanin aktiv Masaya në Nikaragua – duke realizuar marifetin më të rrezikshëm në ... Read More

Kjo i ndodhë priftit kur thotë: Gratë e trasha nuk shkojnë në parajsë (Video)

14/01/2020

Një prift brazilian që po jepte predikimet e tij në vend përgjatë një feste u shty nga skena derisa i folte masës. Ngjarja ka ndodhur ... Read More

Ja kush nuk guxon të hajë hudhër

25/10/2019

Përgjatë viteve, njerëzit i kanë përdorur hudhrat si ilaç për të parandaluar apo trajtuar sëmundje të ndryshme. Mirëpo, nëse nuk e keni ditur, janë pesë ... Read More

Ja si mund t’i fitoni 325 euro nga ‘Yahoo’

14/10/2019

Nëse keni pasur një llogari në platformë ‘Yahoo’ përgjatë viteve 2012-2016, ju mund të keni të drejtë të fitoni 325 euro (358.80 $) që vijnë ... Read More