Tag: përfunduar

Mungon vetëm zyrtarizimi, Milan transferon mbrojtësin 30 milionësh

18/01/2021

Pas ardhjeve të Soualiho Meite dhe Mario Mandzukic, drejtuesit e Milanit nuk kanë përfunduar në tregun e transferimeve. I pari mbërriti në huazim me mundësi ... Read More

Raste pa fund por jo gola. Klopp dhe Solsjkaer ndahen në paqe

18/01/2021

Ka përfunduar me barazim pa gola dueli për vendin e parë në Premier League mes Liverpool dhe Manchester United. Sfida nisi vrullshëm me ekipin e ... Read More

Getinjo përfundon në spital, çfarë i ka ndodhur reperit të njohur (FOTO)

13/01/2021

Reperi i njohur, Getinjo ka përfunduar në spital. Lajmin e ka bërë të ditur vetë reperi përmes një postimi në ‘’Instastory’’, ku shfaqet duke bërë ... Read More

Ndeshja ndaj Milanit, lëndohet Vojvoda

12/01/2021

Lëndohet Mërgim Vojvoda. Ka përfunduar ndeshja Milan-Torino që është duke u zhvilluar në San Siro, me rezultat 0-0 Ishte një ndeshje ku topin më shumë ... Read More

Aguero – PSG, lajmi i fundit nga Franca

08/01/2021

Sulmuesi i Manchester Cityt, Sergio Aguero ka përfunduar në listën e dëshirave të trajnerit të Paris Saint-Germain, Mauricio Pochettino. Pochettino është zyrtarizuar para disa ditësh ... Read More

Këngëtarja “trondit” publikun, shfaqja e guxishme e Xhesika Polos

24/12/2020

Ka përfunduar mbrëmjen e djeshme Festivali i 59-të i RTSH, ku fituese është shpallur Anxhela Peristeri. Pjesëmarrëse ka qenë edhe Xhesika Polo, që më shumë ... Read More

Pioli: Milanit i duhet edhe një dorë e fundit për të qenë më e mira

22/12/2020

Trajneri i Milanit, Stefano Pioli do të dëshironte “një shtytje të fundit” për ta përfunduar vitin 2020 me stil. Kuqezinjtë janë të parët në Serie ... Read More

Gjashtë ndeshjet e Ligës së Kampionëve, përfundojnë pjesët e para

02/12/2020

Përfundojnë pjesët e para të gjashtë ndeshjeve të Ligës së Kampionëve. Kanë përfunduar pjesët e para të gjashtë ndeshjeve të Ligës së Kampionëve. Kryendeshja po ... Read More

Shqipëria triumfon në ndeshjen ‘vëllazërore’

11/11/2020

Ka përfunduar ndeshja miqësore në mes të Shqipërisë dhe Kosovës. Kombëtarja Shqiptare e ka fituar miqësoren vëllazërore ndaj Kosovës me rezultat 2:1. Fillimi i kësaj ... Read More

Arsenal – Molde, këto janë notat e lojtarëve

06/11/2020

Tashmë ka përfunduar ndeshja mes Arsenalit dhe Moldes. Arsenali ka mposhtur Molden me rezultat bindës 4 – 1 në “Emirates”. Skuadra vendase me përmbysje arkëtoi ... Read More

Barcelona – Dinamo Kiev, këto janë notat e lojtarëve

05/11/2020

Ka përfunduar ndeshja Barcelona – Dinamo Kiev. Barcelona ka marr një fitore të rëndësishme në shtëpi ndaj Dinamo Kievit, duke e mposhtur me rezultat 2-1 ... Read More

Real Madrid – Inter, këto janë notat e lojtarëve

03/11/2020

Tashmë ka përfunduar ndeshja mes Real Madridit dhe Interit. Real Madridi ka fituar ndeshjen tejet të rëndësishme ndaj Interit në fazën e grupeve të Ligës ... Read More