Tag: përfundimisht

Torreira në Serie A, befason me klubin e ri

04/01/2021

Lucas Torreira pritet që gjatë janarit të largohet përfundimisht nga Arsenal. Skuadra e Fiorentinas po synon transferimin e mesfushorit uruguaian Lucas Torreira, ka njoftuar të ... Read More

Barcelona merr vendim përfundimisht për Coutinhon

19/12/2020

Barcelona e gatshme të shesë përfundimisht Coutinhon. Barcelona tashmë është e bindur se Philippe Coutinho nuk po përshtatet në filozofinë e sistemit të tyre të ... Read More

Përfundon telenovela, Szoboszlai kryen testet mjekësore të gjiganti evropian

17/12/2020

AC Milan ka humbur përfundimisht mundësinë për të nënshkruar me Dominik Szoboszlai nga Red Bull Salzburg. Kjo pasi lojtari hungarez ka shkuar për teste mjekësore ... Read More

E kërkoi Milani, Arkadiusz Milik befason me klubin e ri

03/12/2020

Atletico, Evertoni e Tottenhami në garë për Milikun. Arkadiusz Milik do të largohet përfundimisht nga skuadra e Napolit gjatë afatit kalimtar të janarit. Pas Evertonit ... Read More

Inter merr vendim të papritur për Eriksenin

10/11/2020

Interi ua ofron Eriksenin klubeve të Premierligës. Duket se Interi ka vendosur përfundimisht të heqë dorë nga Christian Eriksen, vetëm një vit pasi bëri bujë ... Read More

Po largohet nga Arsenal? Mustafi vendos përfundimisht për të ardhmen

29/10/2020

Mustafi vendos përfundimisht për të ardhmen. Shkodran Mustafi ka këmbëngulur se dëshiron të qëndrojë në Arsenal, pavarësisht lajmeve se mbrojtësi shqiptar e kishte hedhur poshtë ... Read More

Do të ketë një sfidë Ronaldo-Messi? Orë vendimtare, pritet vetëm përgjigja e tamponit

27/10/2020

Janë orë të rëndësishme për Juventusin, që do të mësojë përfundimisht nëse do të ketë apo jo në dispozicion Cristiano Ronaldo për sfidën kundër Barcelonës ... Read More

Merret vendimi, pezullohet përfundimisht kampionati në Maqedoninë e Veriut

04/06/2020

Është ndërprerë përfundimisht kampionati në Maqedoninë e Veriut. Federata e Futbollit të Maqedonisë së Veriut ka ndërprerë edhe zyrtarisht sezonin 2019/20. Kjo ka ardhur si ... Read More

Klauzola anti-Juventus/ Vendoset e ardhmja e Ikardit, ja ku do ta vazhdojë karrierën argjentinasi

31/05/2020

Është zyrtare, PSG-ja ka blerë përfundimisht kartonin e Mauro Ikardit. Palët kanë rënë dakord për 58 milionë euro. Një shifër më e ulët se klauzola ... Read More

Receta që ka “çmendur” të gjithë botën! Shëron gjunjtë dhe rilidh kockat dhe kyçet

02/09/2019

Me kalimin e kohës përfundimisht të gjithë përballen me dhimbje të ndryshme dhe një prej tyre janë edhe problemet me kockat e kyçet.Por ne kemi ... Read More

Tri opsionet e rrezikshme për Kosovën

10/05/2019

Opsioni për ndërrim kufijsh mes Kosovës dhe Serbisë nuk ka vdekur përfundimisht pavarësisht mesazheve të qarta që dolën në Samitin e Berlinit. Këtë ide vazhdon ... Read More

Thaçi nuk merr pjesë në Samitin e BERZH-it, shkaku i marrëdhënieve me Bosnjën e Hercegovinën

07/05/2019

Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, përfundimisht ka hequr dorë nga pjesëmarrja në samitin e thirrur në Sarajevë, në kuadër të takimit vjetor të ... Read More