Tag: pëlqyer

Big Mamën e surprizon vëllai në punë, shikoni reagimin e saj

28/02/2021

Big Mama është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia shumë e pëlqyer për publikun. Krahas karrierës si këngëtare, Big Mama është shumë e përfolur për jetën e ... Read More

Nuk i shpëton as Violeta, shikoni këtë ‘ndërhyrje’ të papritur të saj

26/02/2021

Violetë Kukaj është një këngëtare tejet e pëlqyer nga publiku shqiptar. Ajo ka qenë për vite një ndër më të pëlqyerat dhe këngët e saj ... Read More

Një tjetër konkurrent në “Për’puthen” është në lidhje jashtë emisionit

26/02/2021

Përputhen vazhdon te mbetet emisioni më i pëlqyer në Shqipëri. Erjoni ka folur edhe për lidhjet e konkurrentëve të tjerë që janë ende në emision ... Read More

Harrojeni rejën e Shkurte Fejzës, motra e saj qenka yll

26/02/2021

Shkurte Fejza është këngëtarja shumë e njohur dhe e pëlqyer kosovare. Ajo përveç për me këngët e saj është e përfolur edhe për jetën e ... Read More

Djali dhe reja e Shkurtës dalin për shëtitje, mahnisin me pamjet

18/02/2021

Shkurte Fejza është këngëtarja shumë e njohur dhe e pëlqyer kosovare. Ajo përveç për me këngët e saj është e përfolur edhe për jetën e ... Read More

Duket më e madhe, por do të befasoheni sa vite mbushi Diona Fona sot

09/02/2021

Diona Fiona është tani një emër tejet i pëlqyer për publikun shqiptar. Ndonëse e re në moshë, Diona arriti të fitojë zemrën e publikut me ... Read More

Njomza ia bën vajzën një ndryshim të madh në pamje, mahnit mbesa e Shyhretes

26/01/2021

Njomza Martinaj është grimerja shumë e njohur dhe e pëlqyer kosovare. Ajo u bë e njohur për publikun si vajza e madhe e Shyhrete Behlulit, ... Read More

Big Mama vishet në fustan të lëkurës, shfaqet më tërheqëse se kurrë

25/01/2021

Big Mama është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia shumë e pëlqyer për publikun. Krahas karrierës si këngëtare, Big Mama është shumë e përfolur për jetën e ... Read More

Violeta del në qytet me veshje sportive, lë ‘pa mend’ me pamjen

15/01/2021

Violetë Kukaj vazhdon të jetë një këngëtare tejet e pëlqyer për publikun. Ajo ka qenë për vite një ndër më të pëlqyerat dhe këngët e ... Read More

Violeta vishet plot stil për të dalë, palltoja e saj merr gjithë vëmendjen

08/01/2021

Violetë Kukaj vazhdon të jetë një këngëtare tejet e pëlqyer për publikun. Ajo ka qenë për vite një ndër më të pëlqyerat dhe këngët e ... Read More

Me një stil krejt ndryshe, Xhensila habiti ndjekësit me postimin e fundit

04/01/2021

Xhensila Myrtezaj është një këngëtare tejet e pëlqyer nga publiku. Ajo dhe burri i saj, aktori Bes Kallaku janë një prej çifteve më të dashura ... Read More

Nuk e keni pas asnjëherë, kjo është motra bukuroshe e Afrona Dikës

02/01/2021

Njihuni me motrën e Afrona Dikës. Afrona Dika është modelja kosovare e pëlqyer nga të gjithë. Sidomos pas martesës me Bleron ajo e dyfishoi simpatinë ... Read More