Tag: pëlqyer

Njomza e Shyhretes e ka rregulluar vetën sonte, po duket si 15 vjeҫare me këtë pamje

23/11/2020

Njomza Martinaj është grimerja shumë e njohur dhe e pëlqyer kosovare. Ajo u bë e njohur për publikun si vajza e madhe e Shyhrete Behlulit, ... Read More

Miriam Cani zbulon sekretin e jetëgjatësisë së lidhjes me Albanin: Kemi kaluar sfida të mëdha bashkë

21/11/2020

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj janë ndër këngëtarët më të pëlqyer dhe njëkohësisht çifti më i dashur për publikun shqiptar. Së fundmi, Miriami ka treguar ... Read More

Në 6-vjetorin e vdekjes së shokut të ngushtë, Ermal Mamaqi përlot me postimin

17/11/2020

Ermal Mamaqi është padyshim një ndër aktorët më të pëlqyer shqiptarë. Përveç si aktor, Ermali njihet edhe si këngëtar dhe moderator tejet i suksesshëm, përcjell ... Read More

Pa filtera e photoshop, Lulja befason me këtë pamje

17/11/2020

Luljeta Përgjeqaj u bë e njohur në publik si gruaja e këngëtarit shumë të pëlqyer, Medës. Ajo shquhet për paraqitjet e saj dhe bukurinë që ... Read More

Agnesa mahniti të gjithë, kaq bukur po i rri ky fustan

05/11/2020

Agnesa Vuthaj është emri i modeles më të pëlqyer kosovare. Ajo është tash e disa vite një prej më të pëlqyerave nga publiku, shkruan ORAinfo. ... Read More

Xhensila vishet në veshje sportive, por merr vëmendjen diçka tjetër

01/11/2020

Xhensila Myrtezaj vazhdon të jetë një këngëtare tejet e pëlqyer nga publiku. Ajo dhe burri i saj, aktori Bes Kallaku janë një prej çifteve më ... Read More

Violeta ‘sfidon’ moshën, shfaqen mahnitëse e veshur në fustan të mbuluar me ar

30/10/2020

Violetë Kukaj është një këngëtare tejet e pëlqyer nga publiku shqiptar. Ajo ka qenë për vite një ndër më të pëlqyerat dhe këngët e saj ... Read More

Violeta bëhet sërish ‘nuse’, mahnitë me pamjen e fundit

30/10/2020

Violetë Kukaj është një këngëtare tejet e pëlqyer nga publiku shqiptar. Ajo ka qenë për vite një ndër më të pëlqyerat dhe këngët e saj ... Read More

Big Mama ndryshon komplet look-un, do të befasoheni si po duket

29/10/2020

Big Mama është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia shumë e pëlqyer për publikun. Krahas karrierës si këngëtare, Big Mama është shumë e përfolur për jetën e ... Read More

Agnesa grimohet lehtë, me pamjen e fundit lë nën ‘hije’ të gjitha modelet

27/10/2020

Agnesa Vuthaj është emri i modeles më të pëlqyer kosovare. Ajo është tash e disa vite një prej më të pëlqyerave nga publiku, shkruan ORAinfo. ... Read More

Nusja e Kemalit vjen me imazhet më të ëmbla me djalin, shikoni sa i ka ngjarë ai

25/10/2020

Fahrije Evcen dhe Burak Ozcivit janë dy aktorë shumë të njohur dhe të pëlqyer turk. Që të dy morën zemrat e publikut si në Turqi ... Read More

Nusen e Milotit e bën grimerja ‘kukull’, lë nën ‘hije’ të gjitha me këtë pamje

24/10/2020

Milot Llalloshi vazhdon të jetë një këngëtar tejet i pëlqyer kosovar. Ai është pjesë e skenës tash edhe një kohë të gjatë dhe gjithmonë është ... Read More