Tag: pasi

Lajm i keq: Dënohet Morata

01/12/2020

Alvaro Morata është dënuar me dy ndeshje mos lojë pasi u ndëshkua me të kuq në ndeshjen kundër Beneventos. Sipas mediave në Itali, sulmuesi spanjoll, ... Read More

Vullnetarët tregojnë efektet anësore, pasi morën vaksinën Moderna dhe Pfizer

27/11/2020

Pasi morën vaksinën Moderna dhe Pfizer, vullnetarët tregojnë efektet anësore. Vullnetarët që morën dy nga vaksinat e mundshme të koronavirusit në SHBA kanë folur për ... Read More

Shoku i saj më i mirë ka ditëlindjen dhe Adrola Dushi i kushton fjalët më emocionuese: Bashkë do ia dalim në çdo gjë!

26/11/2020

Sot është një ditë e veçantë për Adrola Dushin, pasi djali i saj feston 7-vjetorin. Dhe sigurisht që nuk kish se si të mungonte një ... Read More

Bota e muzikës në zi: Ndërron jetë ylli i madh

25/11/2020

Bota e muzikës është në zi, pasi ka ndërruar jetë ylli shumë i njohur muzikor. Hal Ketchum raportohet se vdiq nga ndërlikimet e demencës. Ai ... Read More

Bes Kallaku poston foto krah vëllait të Lefter Kokës dhe ironizon: Mos ma harroni këtë shokun, ky do paguajë gjobën e Ijes

23/11/2020

Bes Kallaku ka reaguar pasi policia gjobiti administratorin e lokalit ku organizoi festën e 35-vjetorit të lindjes, pezulloi dhe gjashtë efektivë policie për moskryerje të ... Read More

Me kë e ka Adrola? Shpërthen modelja: Ndjej keqardhje për njerëzit që më gënjejnë

21/11/2020

Adrola Dushi ka tërhequr sërish vëmendjen, pasi modelja bukuroshe në Instatrory i drejtohet njerëzve që gënjejnë. Edhe pse në fund të postimit ka shkruar “e ... Read More

Amir Rrahmani rezulton pozitiv me koronavirus

20/11/2020

E konfirmon Napoli, Amir Rrahmani pozitiv me COVID-19 48 orë pasi luajti me Kosovën. Tashmë është e konfirmuar. Napoli ka bërë të ditur se kapiteni ... Read More

Pasi e shpallën të vdekur, vjen reagimi i ‘ashpër’ i Gold AG

18/11/2020

Gold AG reagon pasi e shpallën të vdekur në rrjete sociale: Jam gjallë, unë nuk ua dëshiroj vdekjen por jetofshi gjatë e Zoti ju udhëzoftë. ... Read More

“Se kam patur kurrë shoqe”, Albana Osmani sqaron deklaratën për Arbana Osmanin: S’i heq as presjen! Luana “më preu” fjalën

18/11/2020

Pasi deklaroi tek emisioni i Luanës “Shiko kush luan” se me Arbana Osmanin nuk kishte shumë shoqëri, Albana Osmani sqaron deklaratën e saj. “Ajo që ... Read More

Çka i ka bërë Meda? – Kaq nervoze nuk e kemi parë kurrë Lulen

15/11/2020

Ky shikim i Lules. Publiku tashmë e njeh mirë bashkëshorten e këngëtarit Meda, kjo pasi ai nuk ka ngurruar që ta prezantoj në publik. Pra, ... Read More

Labi ikën nga masat e Kosovës, pasi i dështoi protesta

15/11/2020

Pasi i dështoi protesta, Labi ikën nga masat e Kosovës. Këngëtari i njohur kosovar, Labinot Tahiri – Labi, ka udhëtuar për në Gjermani që t’u ... Read More

Sot ka festë në familjen e Medës dhe Luljetës

14/11/2020

Sot në shtëpinë e këngëtarit Meda ka festë, kjo pasi bashkëshortja e tij, Luljeta feston ditëlindjen. Urimi nga ana e Medës nuk ka munguar as ... Read More