Tag: paraqitjet

Lulja do ta ‘shkrijë’ Medën me këtë pamje

27/03/2021

Luljeta Pergjeqaj u bë e njohur në publik si bashkëshortja e Medës. Ajo shquhet për paraqitjet e saj gjithmonë të veҫanta, shkruan ORAinfo. Lulja ka ... Read More

Engji shfaqet joshëse, bluza i zbulon më shumë se ç’duhet

15/03/2021

Engji shfaqet joshëse. Kur është fjala për bukur në paraqitjet fizike Engjëllusha është gjithmonë e dalluar në mediat rozë. Ajo brenda një periudhe të shkurtër ... Read More

Genta sapo doli nga frizerka, bën ndryshimin e madh

29/01/2021

Genta me këtë ndryshim as që njihet. Genta Ismajli me ndryshime të shumta në paraqitjet fizike vështirë të njihet. Këtë herë, në një imazh që ... Read More

Një ‘mami beqare’, Tuna tregon ku po i kalon pushimet dimërore

26/01/2021

Ka kohë që këngëtarja e njohur nuk ka promovuar ndonjë projekt të ri muzikor. Megjithatë paraqitjet e saj në rrjetet sociale nuk është se mungojnë ... Read More

Zbulohen prapaskenat, Maldini refuzoi ofertën 30 milionëshe nga Premierliga për këtë lojtar

17/01/2021

Rafael Leao më në fund është një talent në ngritje… Golat dhe paraqitjet që kanë qenë gjithmonë në potencialin dhe repertorin e tij, shpesh kanë ... Read More

Lajm katastrofal për Milanin, lëndohen dy yjet e skuadrës

15/01/2021

Lëndohen dy yjet e Milan. Milani po vazhdon me paraqitjet e mira në fushën e lojës, pasi kryeson me meritë kampionatin dhe sapo ka siguruar ... Read More

Diaz- Milan, dalin detaje të reja

12/01/2021

Diaz bind, Milani i gatshëm ta blejë kartonin e tij. Milani është bindur nga paraqitjet e Brahim Diaz në fanellën kuqezi dhe së shpejti do ... Read More

Lules i pëlqen të jetë nuse për qejfin e vjehrrës, shikoni veprimin që ka bërë sot

29/12/2020

Luljeta u bë e njohur në publik si bashkëshortja e Medës. Ajo shquhet për paraqitjet e saj gjithmonë të veҫanta, shkruan ORAinfo. Lulja ka shumë ... Read More

Me flokë kaçurela e të shkurta, Lulja shaqet super joshëse në pamjen e re

15/12/2020

Luljeta Pergjeqaj u bë e njohur në publik si bashkëshortja e Medës. Ajo shquhet për paraqitjet e saj gjithmonë të veҫanta, shkruan ORAinfo. Lulja ka ... Read More

Arsenal vihet pas këtij lojtari

04/12/2020

Arsenali e kërkon mesfushorin e Basaksehir. Berkay Ozcan ka impresionuar me paraqitjet e tij për kampionët e Turqisë këtë sezon Arsenali është njëri nga klubet ... Read More

Lulja sërish me veshje tradicionale, shikoni reagimin e Medës

04/12/2020

Luljeta Pergjeqaj u bë e njohur në publik si bashkëshortja e Medës. Ajo shquhet për paraqitjet e saj gjithmonë të veҫanta, shkruan ORAinfo. Lulja ka ... Read More

Lulja e Medës vishet me dimi e dallamë, ia bëri vjehrrës zemrën ‘mal’ me këtë pamje

12/11/2020

Luljeta Pergjeqaj u bë e njohur në publik si bashkëshortja e Medës. Ajo shquhet për paraqitjet e saj gjithmonë të veҫanta, shkruan ORAinfo. Lulja ka ... Read More