Tag: paralajmëruar

Raiola flet për të ardhmën e De Light

20/09/2021

Menaxheri Mino Raiola ka paralajmëruar se Matthijs de Ligti do të largohet nga Juventusi. Fabrizio Romano bën të ditur se De Ligti ka klauzolë në ... Read More

Mediumi spanjoll: Hadergjonaj, lojtari më i rrezikshëm i Kosovës

08/09/2021

E përditshmja spanjolle: Hadergjonaj, lojtari më i rrezikshëm i Kosovës. E përditshmja spanjolle MARCA e ka paralajmëruar Spanjën se rreziku më i madh në takimin ... Read More

Milan po e transferon ylllin e Napolit

10/08/2021

Marrëdhëniet e këqija me De Laurentiis, Insigne tek rivalët e Napolit. Lorenzo Insigne ka paralajmëruar largimin e tij nga Napoli gjatë kësaj vere por marrëdhëniet ... Read More

Nora dhe Melinda të mahnitshme në xhirimet e klipit me Gjikon

01/07/2021

Është paralajmëruar një prej realizimeve muzikore që pritet të jetë në vendet e para të listës së hiteve të kësaj vere. Gjiko, Melinda Ademi dhe ... Read More

E pranon agjenti i Kessie, kjo po ndodh tani me Interin

29/06/2021

Agjenti Massimo Brambati ka paralajmëruar AC Milanin lidhur me situatën momentale të mesfushorit Franck Kessie. Kessie ishte ndër lojtarët kyç që i ndihmoi “Rossonerëve” të ... Read More

Loti i Elvana Gjatës

10/06/2021

A jeni gati për “Loti-n” e Elvanës? Këngëtarja Elvana Gjata, ka paralajmëruar projektin e saj të ri, i cili do të publikohet nesër në orën ... Read More

Gjithçka është gati! Ledri zbulon datën e publikimit dhe një pjesë nga kënga me Majk

04/06/2021

Ledri Vula dhe Majk kanë paralajmëruar se shumë shpejt do të sjellin një këngë të re në bashkëpunim me njëri-tjetrin. Dy artistët publikuan para disa ... Read More

Mallkimi afrikan po e ndjekë Pep Guardiolën

30/05/2021

Agjenti i Yaya Toure e kishte paralajmëruar trajnerin katalunas për këtë mallkim dhe për fitimin e tij ose jo të Ligës së Kampionëve Pas humbjes ... Read More

Afrona sjell pamje nga shtëpia luksoze

29/05/2021

Blero dhe Afrona muaj më parë patën paralajmëruar se do fillojnë të jetojnë bashkë. Qysh nga martesa e tyre gati që dy vite, çifti jetuan ... Read More

Adelina Berisha transformohet komplet për klipin

29/05/2021

Sikurse shumë artistë që kanë paralajmëruar këngë për sezonën e nxehtë, edhe Adelina veproi njësoi. Këngëtarja me anë të rrjeteve sociale bëri të ditur se ... Read More

Shyhrete Behluli befason adhuruesit e muzikës së saj për festën e Bajramit

12/05/2021

Publikohet kënga e Behlulit Këngëtarja ka ardhur me një risi të pa paralajmëruar. Shyhrete Behluli ka publikuar një projekt të ri muzikor të cilin ia ... Read More

Capital T vjen me “Rrushe”

05/05/2021

Capital T publikon këngën ‘Rrushe’. Këngëtari ka ditë që ka paralajmëruar këtë projekt muzikor. Përmes rrjetit social Instagram ai njoftoi se këngën tashmë mund ta ... Read More