Tag: pamje

Marina më e bukur gjatë shtatzënisë, por ndryshon stilin e flokëve

09/10/2021

Nuri në pamje nga shtatzënia nuk është i vetmi ndryshim për Marina Vjollcën. Prezantuesja e njohur ka vendosur që të bëjë një ndryshim “radikal” marrë ... Read More

Rita Ora shkon te frizerka, shihni se çfarë iu ka bërë flokëve

29/09/2021

Rita Ora bën ndryshim në pamje, shihni se çfarë iu ka bërë flokëve. Rita Ora është prej këngëtarëve më të suksesshme dhe më të përfolura ... Read More

Arta Bajramin nuk do ta njihni, ky është ndryshimi i madh i saj

25/09/2021

Arta Bajrami me ndryshim të ri në pamje, prezanton versionin e saj me flokë të shkurtra. Këngëtarja e njohur shqiptare, Arta Bajrami, njihet për ndryshimet ... Read More

Antonela bëhet me balluke, ky detaj merr vëmendjen

20/09/2021

Antonela ndryshon pamje, bëhet me balluke. Ish – konkurentja e “Për’puthen”, duket mahnitëse në çdo paraqitje të saj. Si gjithnjë në imazhet e saj shfaqet ... Read More

Yllka dukej krejt ndryshe, nuk do ta njihni me pamje kur ka qenë e re

20/09/2021

Yllkën nuk do ta njihni me pamje kur ka qenë e re. Yllka Gashi është një ndër aktoret që gjithmonë godet në forma të ndryshme. ... Read More

Juventus-Milan, Moggi: Ky është rezultati më i mundshëm

19/09/2021

“Në pamje të parë duket si një përballje mes një ekipi të dobët (Juventus) dhe një të madh (Milan), edhe pse janë dy ekipe të ... Read More

Medën dhe Lulën nuk do ta njihni me këtë pamje, ja sa kanë ndryshuar

14/09/2021

Meda dhe Lulja me pamje krejt tjetër kur ishin të rinj. Meda dhe Lulja janë çift shembull për të tjerët. Dyshja me momente të shumta ... Read More

Festë e madhe në familjen e Remzie Osmanit

10/09/2021

Remzie Osmani feston ditëlindjen e 50-të me familjen. Këngëtarja ndau pamje nga festa. Remzie Osmani, publikoi fotografi në Instagram teksa shihet pranë bashkëshortit të saj, ... Read More

Në javët e fundit ë shtatzënisë, kaq shumë është plotësuar Genta Ismajli

03/09/2021

I dashuri publikon pamje të reja të Gentës shtatzënë Këngëtarja shqiptare, Genta Ismajli, ka kohë që është përfolur se është në pritje të ëmbël. Zërat ... Read More

Nuk do t’iu besoni syve, kaq shumë e kanë transformuar operacionet plastike Teuta Selimin

26/07/2021

Si shumica e fytyrave publike edhe Teuta Selimi ka renë pre e ndryshimeve drastike në pamje. Këtë e vërejmë me postimet e shumta që i ... Read More

Me këtë veprim po tentoin t’i largoj kilogramët e tepërt Elita

22/07/2021

Moderatorja e bëri publike përmes rrjeteve sociale. Ajo ndau pamje nga palestra derisa shihej e veshur me veshje sportive. Elita Rudi, ka postuar një fotografi ... Read More

Në Kuvend futet miu, deputeti hip me gjunjë në karrige nga frika

22/07/2021

Miu futet në kuvend, deputeti hip me gjunjë në karrige nga frika. Pamje qesharake vijnë nga kuvendi rajonal i Andaluzisë në Spanjë. Ka mjaftuar lëvizja ... Read More