Tag: pamje

A kanë efekt vaksinat ekzistuese edhe tek variantet e reja të Covid-19

06/02/2021

Vaksinat ekzistuese kanë efekt edhe tek variantet e reja. Në pamje të parë, lajmet për vaksinën e koronavirusit të Janssen Pharmaceuticals ishin zhgënjyese. Më 29 ... Read More

Almeda e “Çenari” e qesin djalin në borë, shikoni çka bën ai

17/01/2021

Almeda sjell pamje të këndshme në borë me Tolgahan dhe djalin. Almeda dhe familja e saj po shijojnë borën mjaft shumë. Tolgahan Sayisman dhe bukuroshja ... Read More

Martohet motra e Fifit, nuse më të bukur nuk keni parë

03/01/2021

Fifi publikon pamje nga martesa e motrës. Në familjen e këngëtares Fifi ka festë, asaj po i martohet motra. Ndërsa pamjet i ka publikuar vetë ... Read More

Kjo është shtëpia luksoze e Shyhrete Behlulit në Brezovicë

27/12/2020

Shyhretja publikon pamje nga shtëpia e saj në Brezovicë. Këtë vit kemi pasur rastin të shohim përkushtimin e madh që ka Shyhretja për familje, pasi ... Read More

Babë e birë, Ermira publikon foton me të ëmbël të Goldit me djalin

20/12/2020

Ermira ndan pamjet e ëmbla të Gold AG dhe Guerilit. Ermira ka ndarë pamje të djalit dhe Gold Ag në rrjete sociale. Ermira Shkodra Agushi ... Read More

Labi del në shëtitje me gruan, kaq e bukur është ajo

05/12/2020

Labinot Tahiri sjell pamje nga vikendi me familje. Këngëtari i mirënjohur, Labinot Tahiri, pas udhëtimeve nëpër Evropë duket se po kalon kohën me familje, shkruan ... Read More

Pamje nga telefonatat me Piolin dhe nga festa e Milanit pas fitores

29/11/2020

Pamje nga festa e lojtarëve të Milanit Milani e ka mposhtur 2-0 Fiorentinën në San Siro. Franck Kessié dhe Alessio Romagnoli shënuan për fitoren e ... Read More

Kokëulur dhe i vetmuar nga skuadra, publikohen pamje të reja ku Messi shihet shumë i mërzitur

24/11/2020

Publikohen pamje të reja ku Messi shihet i mërzitur, kokëulur dhe i vetmuar nga skuadra. Lionel Messi sërish bëhet temë në futbollin evropian. Për argjentinasin ... Read More

Dalin pamje nga ditëlindja përrallore e Bes Kallakut

21/11/2020

Pamje nga ditëlindja përrallore e Bes Kallakut. Bes Kallaku dje festoj ditëlindjen duke mbushur 35 vite jetë. Duke marrë urime të shumta me rastin e ... Read More

Me këtë pamje, Genta do e çmendë turkun

20/11/2020

Genta do e çmendë turkun me këtë pamje. Këngëtarja Genta Ismaili ka kohë që ka zyrtarizuar lidhjen me biznismenin e njohur turk Husein Usta.Tanimë janë ... Read More

Befason nusja e Ledrit, na prezanton me tortën ‘gjigante’ nga festa e saj e mbrëmshme

17/11/2020

Sara mbrëmë organizoi një festë para lindjes. Ajo publikoi pamje të ndryshme nga atje, përcjell ORAinfo. Sara u shfaq e veshur me e rregulluar tejet ... Read More

Publikohen pamje nga festa e ditëlindjes së djalit të Dautit

23/10/2020

Pamje nga festa e ditëlindjes së djalit të Dautit. Dje ishte një ditë feste në familjen e Daut Haradinaj. Kjo sepse djali i deputetit të ... Read More