Tag: Osmani

Dua Lipa uron Vjosa Osmanin: Sa e mrekullueshme të shohësh një grua në majë

06/04/2021

Këngëtarja kosovare me famë botërore, Dua Lipa i është gëzuar lajmit se Vjosa Osmani është bërë presidente e Kosovës. Përmes një postimi, Dua ka uruar ... Read More

Ditën e Lumturisë, ja kujt ja kushton Vjosa Osmani

20/03/2021

Ushtruesja e detyrës së presidentes, Vjosa Osmani, ka publikuar një fotografi familjare me dy vajzat dhe bashkëshortin në Twitter-in e saj. Përmes saj, ajo ka ... Read More

Remzia Osmani zgjedh mënyrën më të veçantë për të uruar mbesën për ditëlindje

15/03/2021

Remzie Osmani uron mbesën e saj për ditëlindjen e parë në mënyrë të veçantë. Sot feston ditëlindjen e parë mbesa e këngëtares së mirënjohur, Remzie ... Read More

“Pse jeta ime përfundoi kështu?”, tek ankesat e Arbanës për Edin gjetën veten të gjitha femrat!

12/03/2021

Moderatorja Arbana Osmani dhe partneri i saj, regjisori Eduart Grishaj, janë një ndër çiftet padyshim më të dashur të shoëbizit shqiptar. Ata janë partnerë jete, ... Read More

Joni feston ditëlindjen, Arbana i bën dedikimin më emocionues: Zoti e di sa të dua

09/03/2021

Joni, vogëlushi i moderatores së dashur për publikun Arbana Osmani, feston sot ditëlindjen. Në këtë ditë të veccantë moderatorja ka ndarë disa nga momentet më ... Read More

Kjo është dhurata më e bukur që pranoi Vjosa Osamani për 8 mars

09/03/2021

Vjosa Osmani ka zbuluar dhuratën mq të bukur që pranoi gjatë ditës së djeshme, me rastin e festës së 8 marsit. Urimi në një kartolinë ... Read More

Remzie Osmani do t’iu rrënqeth me këto tri thënie për nënën

08/03/2021

Remzie Osmani ia dedikon nënës këto tri thënie kaq mbresëlënëse. Sot po shënohet 8 marsi- Dita nderkombëtare e gruas. Në Kosovë vëmendje marrin urimet drejtuar ... Read More

Arbana Osmani në zi, humb njeriun e saj të dashur

17/02/2021

Arbana Osmani ka humbur gjyshin sot. Moderatorja shqiptare, Arbana Osmani, sot po kalon një ditë të vështirë në jetën e saj. Ajo ka humbur gjyshin, ... Read More

Brenda shtëpisë së Nexhat Osmanit

11/02/2021

Kështu duket brenda shtëpia e Nexhat Osmanit. Nexhat Osmani është një ndër këngëtar ët që dallohen për zërin e tij. Duke qenë tejet aktiv në ... Read More

Arbana Osmani publikon foton e ëmbël me Diellin: Dashuria ime e vogël

15/01/2021

Moderatorja e dashur për publikun Arbana Osmani dhe regjizori Eduart Grishaj janë bërë prindër  të një djali në muajin tetor, të cilin e pagëzuan me emrin ... Read More

Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu e nisin Vitin e Ri me sherr, çfarë ndodhi mes dy mikeshave

03/01/2021

Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu ndajnë prej vitesh një miqësi shumë të veçantë mes tyre. Dy mikeshat ndajnë shpesh në rrjetet sociale momente ku shfaqen ... Read More

Fansat menduan se është shtatzënë, por jo! Xhemi i bëri dhuratë Arbanës një…

26/12/2020

Arbana Osmani këtë javë postoi një foto me Xhemin, duke treguar se ajo i ka bërë asaj dhuratën e Krishlindjeve, por pa e zbuluar se ... Read More