Tag: orëve

Askush nuk po beson, ja ku pritet të zyrtarizohet brenda 48 orësh Douglas Costa

17/05/2021

Ylli Brazilian do ta kompletojë transferimin në Gremio brenda 48 orëve. Douglas Costa pritet të përfundojë lëvizjen e tij në Gremio brenda 48 orëve, tha ... Read More

Chisora përballë Parker: Meçi i gjigantëve të boksit zhvillohet sonte

01/05/2021

Sonte gjatë orëve të mbrëmjes do ta kemi meçin e madh në boks ndërmjet Chisora dhe Parker. Kështu, ata para meçit kanë kryer peshimet zyrtare, ... Read More

Milan brenda 48 orëve do të nënshkruajë me yllin e madh

22/04/2021

Ibrahimovic pritet të nënshkruajë marrëveshje të re me Milanin brenda 48 orëve. Sulmuesi Zlatan Ibrahimovic pritet të nënshkruajë një marrëveshje të re me Milanin sonte ... Read More

“E ke ditur se Vitin e Ri e kam kaluar me Beartin”, Tea hedh akuza drejtë Olsës

03/02/2021

Tea gjatë orëve të hershme të mëngjesit ka publikuar një video në Youtube, duke kërkuar nga autorja e emisionit “Për’puthen”, që të tregojë të vërtetën ... Read More

Zbulohet “melhemi” që e shëron koronavirusin

05/12/2020

Shkencëtarët amerikanë: Molnupiraviri bllokon virusin brenda 24 orëve! Një tjetër ilaç antiviral që përdoret për gripin, duket se arrin të bllokojë plotësisht transmetimin e Sars ... Read More

Itali, regjistrohen 5 viktima dhe 274 raste të reja Covid-19 në 24 orët e fundit

25/07/2020

Sipas të dhënave nga Ministria e Shëndetësisë Italiane, gjatë 24 orëve të fundit në vend janë regjistruar 5 viktima nga koronavirusi, për një total prej ... Read More

Alarmante, 7 raste të reja me humbje jete nga koronavirusi në QKUK

11/07/2020

IKShPK ka njoftuar se numri i të vdekurve nga koronavirusi ka shkuar në 101 sosh. Kjo i bie që brenda 24 orëve kanë ndërruar jetë ... Read More

Konfirmohen edhe 29 raste të reja me coronavirus në Shqipëri

28/05/2020

Në Shqipëri, gjatë 24 orëve të fundit janë testuar 225 qytetarë si të dyshuar të prekur me COVID-19 dhe janë konfirmuar edhe 26 raste të ... Read More

Video/ Dybala puth në buzë Ronaldon në momentin e festimit të golit

20/01/2020

Kjo është një nga pamjet më virale të orëve të fundit ku Cristiano Ronaldo puth në buzë Paolo Dybala. Veprimi ndodhi në ndeshjen Juventus-Parma ku ... Read More

A fleni më shumë se 8 orë? Pasoja të mëdha për shëndetin

15/08/2019

Numri i duhur i orëve në gjumë duhet të jetë përafërsisht 7-8 orë, Sipas ekspertëve, njerëzit që flenë më shumë nuk gëzojnë një shëndet të ... Read More

Sa herë është normale të urinoni gjatë ditës?

15/07/2019

Se sa herë duhet të urinoni gjatë ditës, përkatësisht gjatë 24 orëve varion nga sasia e lëngjeve që konsumoni dhe nga disa faktorëtë tjerë.Sipas ekspertëve ... Read More

Momenti kur forcat e ROSU-s largojnë barrikadat e vendosura në Zubin Potok (Video)

28/05/2019

Pas disa orëve të zhvillimit të aksionit nga ana e Njësisë Speciale në veri të Mitrovicës, ku u arrestuan disa persona, por edhe u lënduan ... Read More