Tag: orën

Kaq para fiton Shqipëria nëse zë vendin e parë në grup

17/11/2020

Shuma e parave që fiton Shqipëria nëse zë vendin e parë në grup. Të mërkurën në orën 16:00, Shqipëria do të luajë ndeshjen finale kundër ... Read More

Sot në orën 20:00 Superkupa e Shqipërisë, Tirana dhe Teuta kërkojnë trofeun e parë sezonal

31/08/2020

Tirana dhe Teuta do të përballen sot në orën 20:00, ndërsa janë në kërkim të trofeut të parë sezonal. Në “Elbasan Arena”, dy skuadrat do ... Read More

Përcaktohet kalendari i Kategorisë Superiore, java e parë starton me supersfidën Tirana-Kukësi

28/08/2020

Shorti i Kategorisë Superiore për sezonin 2020-2021 është hedhur sot në orën 11:00, në ambientet e stadiumit “Air Albania”. Kujtojmë që Superiorja këtë sezon do ... Read More

Tirana është gati për debutimin në Champions, ja formacioni i zgjedhur nga Emanuel Egbo

19/08/2020

Numërimi mbrapsht ka nisur. Në orën 19;00 Tirana zbret në fushën e lojës për ndeshjen e parë në Champions League. Kampionët shqiptarë luajnë në transfertë ... Read More

Rikthehet sot ora verore, 10 gjërat që na kujtojnë çfarë kishim harruar

29/03/2020

Orët e para të kësaj të diele kanë rikthyer orë verore. Në orën 02.00 të mëngjesit akrepat lëvizën 60 minuta para dhe kështu do të ... Read More

Apple Watch Seria 5: Mbretëresha e orëve të mençura

24/10/2019

Kur Apple prezantoi orën e vet inteligjente në 2015, pritja qe e vakët dhe disa kritikë pretenduan se nuk do të kishte kurrë suksesin e ... Read More

Ç’kuptim ka ora 11:11?

12/10/2019

Të gjithëve na ka ndodhur të zgjohemi fiks në orën 11:11 të natës dhe kemi pyetur veten dhe të tjerët se ç’do të thotë. ndërsa ... Read More

Shkenca: Agjërimi për gjashtë orë iu bën të humbni peshë

25/07/2019

Ngrënia e vaktit të fundit të ditës në orën 14:00 mund të tingëllojë si e vështirë, por mund t’iu ndihmojë të humbni peshë. Shkencëtarët gjetën ... Read More

Ky është linku për blerjen e biletave Angli – Kosovë

19/06/2019

12:44 | 06/19/2019 Sot në orën 12:00 sipas kohës lokale në Londër, fillon shitja online e biletave për ndeshjen Angli – Kosovë. Ndeshja Angli – ... Read More

E fejuara vdes nga tumori, ai hidhet nga dritarja!

26/05/2019

“Po vij, engjëlli im”. I dha fund jetës të enjten që lamë pas, në orën 18.30, e njëjta orë kur një muaj më parë, e ... Read More

Të hënën, marsh protestues në mbeshtetje të të mbijetuarve të dhunës seksuale

19/05/2019

Nesër (e hënë), në orën 12, në sheshin “Zahir Pajaziti”, në Prishtinë, do të mbahet marsh protestues për mbështetjen e të Mbijetuarve të Dhunës Seksuale ... Read More

Blindohet Gjykata e Tiranës, sot jepet masa e sigurisë për 50 protestuesit e arrestuar

14/05/2019

  50 personat e arrestuar për protestën e thirrur nga opozita më 11 maj pritet të dalin sot në orën 10:00 para Gjykatës së Tiranës ... Read More