Tag: orë

Çfarë u ndodhi aplikacioneve më të përdorura në të gjithë botën, WhatsApp & Instagram s’funksionuan

19/03/2021

Këto aplikacione për disa orë nuk punuan. Nëse edhe ju jeni përpjekur të dërgoni mesazhe në WhatsApp, por nuk keni arritur ta bëni këtë, nuk ... Read More

“Sarita” tani 45-vjeçare, ja sa ndryshe duket

14/03/2021

Kështu duket tani “Sarita” në moshën 45 vjeçare 3 orë më herët. Aktorja Natasha Klauss, që i ka dhënë jetë personazhit të “Saritës” në serialin ... Read More

Rikthehet UEFA Champions League, PSG kërkon hakmarrje ndaj Barcelonës

15/02/2021

Pas një pauze 2-mujore dhe merkatos së janarit, skuadrat i ndajnë pak orë nga raundi i 1/8-ave i UEFA Champions League. Një fazë grupesh mjaft ... Read More

Osasuna – Real Madrid mund të anulohet, kjo është arsyeja

09/01/2021

Gjatë natës së mbrëmshme klubi i Real Madrid ka mbetur 4 orë në aeroplan, pasi që nuk dihej nëse do të anulohej edhe udhëtimi i ... Read More

Blero do të bëhet xheloz, ja në çfarë fustani pozon Afrona!

05/01/2021

Afrona rrëmben vëmendje me pozat në borë 5 orë më herët Modelja Afrona Dika është ndër emrat më të njohur dhe të komentuar të showbizit ... Read More

Labi sot feston ditëlinjden, kaq vite ka mbushur

18/12/2020

Labinot Tahiri feston ditëlindjen, ja sa vjet mbush sot 12 orë më herët Këngëtari i mirënjohur nga Ferizaj, Labinot Tahiri, feston sot 41 vjetorin e ... Read More

Përfundon takimi Maldini-Stipic, mësohet se a u arrit marrëveshja për rinovimin e Calhanoglu

16/12/2020

Përfundon takimi Maldini-Stipic, nuk ka marrëveshje për rinovimin e Calhanoglu. Ka zgjatur rreth 4 orë takimi i menaxherit të turkut Calhanoglu, Gordon Stepic dhe dy ... Read More

Amir Rrahmani rezulton pozitiv me koronavirus

20/11/2020

E konfirmon Napoli, Amir Rrahmani pozitiv me COVID-19 48 orë pasi luajti me Kosovën. Tashmë është e konfirmuar. Napoli ka bërë të ditur se kapiteni ... Read More

Elif që u shpëtua 65 orë pas tërmetit, shtrohet në spital, kjo është gjendja e saj

02/11/2020

Vogëlushja Elif, që u shpëtua 65 orë pas tërmetit, shtrohet në spital, kjo është gjendja e saj. Vogëlushja 3-vjeçare Elif Perinçek, e cila u shpëtua ... Read More

Do të ketë një sfidë Ronaldo-Messi? Orë vendimtare, pritet vetëm përgjigja e tamponit

27/10/2020

Janë orë të rëndësishme për Juventusin, që do të mësojë përfundimisht nëse do të ketë apo jo në dispozicion Cristiano Ronaldo për sfidën kundër Barcelonës ... Read More

Nesër ndryshon ora

24/10/2020

Të dielën ndryshon ora. Të dielën, nesër, do të ndryshohet ora për një orë prapa. Në momentin kur ora do të shënojë 03:00, akrepat duhet ... Read More

Ronaldo të dalë negativ 24 orë para ndeshjes me Barcelonën, kjo është e vetmja shpresë e Juventusit

22/10/2020

E vetmja shpresë e Juventusit është që Ronaldo të dalë negativ 24 orë para ndeshjes me Barcelonën. Testi që bëri dje Cristiano Ronaldo për COVID-19 ... Read More