Tag: orë

A do të ndryshohet ora edhe këtë vit si zakonisht? Ky është vendimi

25/10/2021

Më në fund do t’i kthejmë akrepat e orës një orë mbrapa në tetor, siç kemi bërë për kaq shumë vjet, duke shënuar fillimin e ... Read More

Është zyrtare! Konfirmohet banorja e parë e ‘Big Brother VIP’

05/10/2021

Kanë mbetur pak orë nga fillimi i “Big Brother Albania VIP” dhe në faqen zyrtare të “Top Channel” është konfirmuar emri i parë që do të ... Read More

Makina 255 mijë euroshe e Ronaldos kthehet pa asnjë pikë karburant, pas 7 orëve pritje në pompën e benzinës

30/09/2021

Shoferi i Cristiano Ronaldos qëndroi plot shtatë orë në një pikë karburanti por në fund u detyrua të largohej pa e mbushur asnjë pikë në ... Read More

Punoi 259 orë jashtë orarit, vdes infermier nga mbidoza e ilaçeve në tualetin e spitalit

10/09/2021

Infermieri që punoi 259 orë jashtë orarit, vdes nga mbidoza e ilaçeve në tualetin e spitalit. Një infermier që punoi 259 orë jashtë orarit në ... Read More

Çmenduria e Michael Jordan që nuk do ta bënte askush

22/08/2021

Çmenduri: Michael Jordan refuzoi 80 milionë euro për vetëm dy orë angazhim. Michael Jordan dikur kishte refuzuar 100 milionë dollarë, apo 80 milionë euro për ... Read More

Mësoni sa orë gjumë duhet të flemë- gjithçka varet nga mosha dhe kjo është arsyeja pse

19/08/2021

Sa orë gjumë duhet të flemë? Gjithçka varet nga mosha dhe kjo është arsyeja pse. Sipas një studimi të fundit në një periudhë afatshkurtër, edhe ... Read More

Formacioni zyrtar i Milanit kundër Panathinaikos, ka shumë ndryshime

14/08/2021

Milani do të përballet me Panathinaikos në ndeshjen e tyre të fundit miqësore në më pak se një orë dhe Stefano Pioli ka emëruar formacionin ... Read More

Prova e Vesa Lumës 2 orë para dasmës

26/05/2021

Vesa Luma kujton si ishte 2 orë para dasmës. Vesa Luma dhe Big Basta u martuan 6 vite më parë, në një ceremoni madhështore në ... Read More

Inspektorati sanitar i mbyll kafenenë Dekorim Sahitit, shpërthen gastronomi: O debilla, o m…

22/05/2021

Inspektorati sanitar ia ka mbyllur për 48 orë, kafenenë gastronomit kosovar, Dekorim Sahiti. Pas këtij veprimi ai ka shpërthyer i mllefosur në Facebook. Sahiti ka ... Read More

Jeta luksoze e Capital T, kaq kushton ora e tij

17/05/2021

Capital T shpenzon afër 20 mijë euro për një orë. Reperi Capital T njihet për jetën e tij luksoze. Përveç pamjes ai ka treguar që ... Read More

Punë e kryer: Pezullohet Superliga Evropiane

21/04/2021

Pezullohet Superliga Evropiane. Superliga Evropiane është pezulluar, vetëm 48 orë pasi e njoftoi krijimin, për shkak se u tërhoqën nga ajo gjashtë klubet angleze që ... Read More

Shpërbëhet Superliga

20/04/2021

72 orë pas ardhjes në jetë të Superligës Evropiane, ajo mund të shpërbëhet. Në Angli raportohet se Manchester City dhe Chelsea duan të tërhiqen dhe ... Read More