Tag: opinionisti

E akuzoi për drogë, konkurenti i “Përputhen” shpërthen ndaj Arjan Konomit: Opinionist kasap! E dini frikën e tij më të madhe?!

25/03/2021

Opinionisti Arjan Konomi debatoi ashpër dy ditë më parë me konkurrentin e “Përputhen”, Kristianin duke e akuzuar atë se u jep konkurrentëve të tjerë drogë. ... Read More

Arjani shpërthen keq ndaj Locos: Përjashtojeni

10/03/2021

“Qërrohu nga këtu o plehrë, përjashtojeni”, Arjani shpërthen ndaj Locos. Opinionisti Arjan Konomi nuk e ka përmbajtur veten pas story-t që Loco kishte hedhur në ... Read More

Fatma Haxhialiu i kundërvihet Arjan Konomit: Vajzat nuk janë lodra seksuale, as kukulla me kurdisje, është e neveritshme…

13/02/2021

Mbrëmjen e kaluar, opinionisti Arjan Konomi kritikoi djemtë e emisionit “Për’puthen” që të shprehnin më shumë emocionet e tyre. Ai i sugjeroi djemve të bënin ... Read More

Opinionisti i Përputhen nga Italia kishte lobuar për Kosovën në kohën e luftës

29/01/2021

Opinionisti i “Për’puthen”, Arjan Konomi, kohë më parë fliste në emisionet e Italisë për mas.akrat në Kosovë. Ai kishte folur në gjuhën italiane, që më ... Read More

Koncerti tek “Shefqet Ndroqi”, reagon Olti Curri: Makabre, të këndosh aty ku luftohet me vdekjen

26/11/2020

Opinionisti Olti Curri nuk e ka pritur mirë koncertion që Ansambli i këngëve dhe valleve popullore mbajtën ditën e djeshme tek spitali “Shefqet Ndroqi”, ku ... Read More

Olti Curri habit me deklaratën: Rozana Radi është e sëmurë nga mendja, Ilda është shumë nevrike

05/10/2020

Opinionisti Olti Curri, pjesë e jurisë së rubrikës “Maskat”, në “E Diell”, ku personazhe të njohur, që nuk janë profesionistë në muzikë, do të sfidojnë ... Read More