Tag: ofertën

S’dorëzohet Real Madrid, bën tjetër ofertë zyrtare për Kylian Mbappen

26/08/2021

Gjiganti spanjoll, Real Madrid e ka rritur ofertën për Kylian Mbappen. Josep Pedrerol i El Chiringuito ka konfirmuar se Reali i ka bërë zyrtarisht një ... Read More

Çmendet Real Madrid, ja sa ofron tani për Mbappen

26/08/2021

Nga 160 milionë në 180 milionë euro e ka rritur Real Madridi ofertën e fundit për Kylian Mbappen. Oferta 160 milionë euro për Kylian Mbappen ... Read More

Bisedimet kanë nisur, PSG nuk e ka refuzuar ofertën e Realit për Mbappen

24/08/2021

Real Madrid sonte (e martë) kanë bërë ofertën e parë zyrtare drejtë PSG-së për sulmuesin Kylian Mbappe. “Los Blancos” ofruan plotë 160 milionë euro për ... Read More

Maldini në aksion, po synon transferimin e mesfushorit nga Bundesliga

18/08/2021

Hoffenheim ka refuzuar ofertën e parë të AC Milan për mesfushorin Florian Grillitsch. Mediat gjermane raportojnë se Milani ka bërë një ofertë konkrete për të ... Read More

Messi e pret ofertën zyrtare të PSG-së, babai i tij anulon fluturimin për në Paris

07/08/2021

Lionel Messi është duke e pritur ofertën zyrtare të Paris Saint-Germain para se të marrë ndoshta vendimin më të madh të karrierës. Gazetari italian, Fabrizio ... Read More

“E kam refuzuar Real Madridin, pasi e dua Juventusin” – Allegri zbulon ofertën nga Los Blancos

27/07/2021

Massimiliano Allegri ka zbuluar se ka refuzuar ofertën e Real Madridin para se të emërohej trajner i Juventusit. Trajneri toskan u rikthye te Zonja e ... Read More

Kur askush se priste, Milani po bën transferim ‘bombë’

25/07/2021

Milani afër marrëveshje me Kessien dhe transferimit të Brandt. Milani thuhet se ka ngritur ofertën e tyre për të rinovuar kontratën e Franck Kessie dhe ... Read More

S’dorëzohet Milan, këtë lojtar të Manchester United e dëshiron për sezonin e ri

21/07/2021

AC Milan e do lojtarin e Manchester United, ka gati ofertën për huazim. Klubi i Milanit e do në ekip mbrojtësin portugez, Diogo Dalot edhe ... Read More

PSG i bën ofertë zyrtare Theos, Milan merr vendimin përfundimtar për francezin

14/07/2021

40 milionë euro nuk janë të mjaftueshëm për Theon. Milani e ka refuzuar ofertën e parë për mbrojtësin e majtë, Theo Hernandez. Siç raportohet nga ... Read More

Maldini ia bën ‘mat’ Interit për Kessien, zbulohet e vërteta

30/06/2021

“Milani rrit ofertën për Kessie, i afrohet pretendimeve…” Milani nuk dëshiron të humbasë Franck Kessie, kontrata e të cilit pritet të skadojë në qershor 2022. ... Read More

Liverpooli tenton të ‘peshkojë’ te Bayerrn Munichu, por kthehet mbrapsht

27/06/2021

Bayern refuzon ofertën e Liverpool për Coman. Klubi anglez Liverpool ka shfaqur interesim për futbollistin e Bayern Munchen Kingsley Coman. Sipas ‘Gazzeta dello Sport’, Liverpool ... Read More

Nëse Milani e do Firpon, Barcelona kërkon që të zgjedhë mes dy lojtarëve të Rossonerëve

20/06/2021

Barcelona dëshiron që Tonali ose Kessie të përfshihet nga Milani në ofertën për Firpon. Klubi italian, Milani po lëviz për transferimin e mbrojtësit të Barcelonës, ... Read More