Tag: njohura

Vajza e ish-deputetet së PD: Mami nuk më lë të dal me djemtë e socialistëve

24/11/2020

Ada Deda, vajza e ish-deputetes Albina Deda është një nga vajzat më të njohura të shoëbiz-it shqiptar, që njihet për format e saj seksi. Së ... Read More

Jonida bëhet ‘nuse’, i la të gjitha nën ‘hije’ me këtë fustan

20/11/2020

Jonida Maliqi është ndër këngëtaret më të njohura shqiptare. Pos për këngët e saj, ajo njihet edhe për veshjen me shumë stil, shkruan ORAinfo. Jonida ... Read More

Rina Balaj na prezanton me veturën e saj super-luksoze

13/11/2020

Rina Balaj është ndër reperet më të njohura në vendin tonë. Ajo është shumë e dashur për publikun, shkruan ORAinfo. Rina është shumë aktive në ... Read More

Po largohet nga Juventusi, disa skuadra të njohura vihen pas yllit të madh

01/11/2020

Disa skuadra shumë të njohura janë vënë pas yllit të Juventusit. Daniele Rugani mund të largohet nga Juventus. Sipas agjentit Davide Torchia, mbrojtësi i Juventusit ... Read More

Kaltrina vishet e tëra në të zezë, lë ‘pa mend’ me këtë pamje

19/10/2020

Kaltrina Mikushnica është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë. Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, ... Read More

Nëna e Nora Istrefit përfundon në spital, ja si është gjendja e saj shëndetësore

22/09/2020

Nëna e dy këngëtareve të njohura, Nora dhe Era Istrefi është shtruar në spital dhe i është nënshtruar një operacioni. Lajmin e bëri me dije ... Read More

Simptomë e re e koronavirusit: Studimi thotë që skuqjet e lëkurës mund të jenë një shenjë

16/07/2020

Ethet, kolla e vazhdueshme dhe humbja e erës ose shijes janë tre simptomat e vetme të njohura nga Shërbimi Kombëtar Shëndetësor në Mbretërinë e Bashkur. ... Read More

Si ta përdorni aspirinën për një lëkurë të pastër

29/06/2020

Aspirinat me siguri janë të njohura për ju duke qenë se janë ndër barnat e para që, zgjidhin problemet shëndetësore. Gjithsesi përtej kësaj, çfarë do ... Read More

Ku i mbajtën fëmijët?/ Tri mamatë e reja, që pak ditë pas lindjes shfaqen në top formë

27/06/2020

Kjo verë ka ardhur e bekuar për disa nga emrat e njohura të “showbizz”-it tonë. Ky sezon ka bërë nënë për herë të parë tri ... Read More

Çifti i njohur i showbizit ndahen pas 7 vitesh, nuk duruan dot karantinën e COVID 19

08/04/2020

Një nga çiftet më të njohura të showbizit turk, këngëtari dhe aktori Kutsi dhe partnerja e tij Feyza Çipa janë ndarë.Lajmin e ka bërë të ... Read More

Theu rregullat e karantinës/ Policia nuk kursen as VIP-at, shoqërohet në polici këngëtari

22/03/2020

Duket se rregullat e reja nuk kanë kursyer as personazhet e njohura. Bëhet me dije se policia e Kosovës ka shoqëruar në komisariat këngëtarin Shkëlzen ... Read More

7 mënyra për të eliminuar fryrjen e stomakut brenda javës

09/03/2020

Dhimbja dhe ndjenja e një stomaku të ënjtur janë simptoma të njohura për miliona njerëz. Kjo vjen si pasojë e marrjes së ajrit derisa hani ... Read More