Tag: njeri

Milan dhe Manchester City po e bëjnë shkëmbimin e madh

10/01/2022

Guardiola i vendosur: Shkëmbim i madh mes Milanit dhe Cityt. Njëri nga futbollistët e Milanit ka mbetur padyshim në mendjen e teknikut të Manchester City, ... Read More

Kjo skuadër nuk heq dorë nga Haaland

07/01/2022

Erling Haaland, është njëri nga futbollistët më të kërkuar në merkaton e janarit. Manchester City është gati të bëjë sulmuesin e Borussia Dortmundit, Erling Haaland, ... Read More

Don Xhoni ka dy fjalë për Donaldin e Big Brother VIP

06/01/2022

Aktori, Donald Veshaj është njëri prej konkurrentëve më të fortë në BBV dhe pretendent kryesor për të fituar çmimin e madh. Ai ka pasur shumë ... Read More

Van de Beek ia sheh “sherrin” agjentit të tij

02/01/2022

Ai është njëri nga lojtarët më të pavlerësuar te Manchester United. Një konflikt mes Donny van de Beek dhe ish-agjentit të tij do të thotë ... Read More

Iliri e puthi vajzën e tij në buzë, shikuesit e “masakrojnë” me komente

02/01/2022

Ilir Shaqiri, është njëri nga konkurrentët më të fortë në Big Brothet Albania Vip. Sonte po zhvillohet për herë të parë BBV për Vitin e ... Read More

Graniti merr një lajm të zi, humb personin e dashur

31/12/2021

Ganit Cana, ishte njëri nga banorët e Big Brther Vip. Ai , pas hyrjes së tij në atë shtëpi, u bë pjesë e shumë situatave ... Read More

Real Madrid me transfer befasues nga Juventus

31/12/2021

Reali e sheh Alex Sandron si zëvendësuesin adekuat të Marcelos. Njëri nga largimet më të sigurta nga Real Madridi është ai i mbrojtësit brazilian Marcelo. ... Read More

‘Më deshe shumë vëlla’, Gold Ag humb një person të dashur

29/12/2021

Reperi shqiptar, Gold Ag ka humbur një njeri shumë të dashur. Ai përmes një njoftimi në rrjete sociale ka thënë se ka vdekur organizatori i ... Read More

Sëmundja e rëndë e ka rënduar shumë nënën e Atdheut

24/12/2021

Atdhe Xheravina, ka qenë njëri nga pjesëmarrësit e emisionit të dashurisë, Përputhen. Djaloshi nga Gjakova, me bukurinë dhe shkathtësinë e tij bëri për vetë shumë ... Read More

Sonte për herë të parë një vajzë nga Kosova hyn në ‘Përputhen’

18/12/2021

Përputhen vazhdon të jetë njëri nga emisionet më të shikuara. Për herë të parë një vajzë nga Kosova do bëhet pjesë e emisionit “Përputhen”. Lajmin ... Read More

Labi sot feston ditëlindjen, ja sa vite ka mbushur

18/12/2021

Ai padyshim është njëri nga humanistët më të mëdhenj në vendin tonë. E sot këngëtari, Labinot Tahiri feston ditëlindjen e 46-të. Përmes rrjeteve sociale, ai ... Read More

Vogëlushi në foto sot njëri ndër konkurentët më të përfolur në ‘Për’puthen’

16/12/2021

Konkurenti nga Kosova, Bashkim Saiti, është njëri ndër konkurentët më të përfolur. Këtë edicion të Përputhen 3, kanë dominuar konkurentët nga Kosova. E njëri nga ... Read More