Tag: njerëzve

Fifi mbron Beateixën: Mos gjykoni ndjenjat e njerëzve, kjo nuk është normale

24/01/2022

Fifi flet për paragjykimet ndaj Beatrix Ramosaj: Mos gjykoni ndjenjat e njerëzve, kjo nuk është normale. Lidhja romantike e aktorit Doanld Veshaj dhe këngëtares Beatrix ... Read More

Newcastle ia shuan shpresat Milanit, po ia merr nga duart super-lojtarin

01/01/2022

Newcastle United ,tani mbështetet nga një prej njerëzve më të pasur në botë dhe mund të rrëmbejë objektivin kryesor të transferimeve të AC Milan. Pa ... Read More

Fjolla Morina feston ditëlindjen e qenit në mënyrë madhështore

11/11/2021

Përveç njerëzve të dashur në jetën e Fjolla Morinës, rol të madh në familje luan edhe qeni i saj. Ky i fundit ka mbushur një ... Read More

Paloma rrëfen se është dhunuar për 8 vjet, reagon bashkëshorti: U ndjeva pak i lënduar se…

15/10/2021

Ky Big Brother ka zbuluar shumë prej historive të trishta që, ashtu si të gjithë njerëzve, u ndodhin edhe personazheve të njohur. Krahas të vërtetave ... Read More

Nuk i dhanë për të ngrënë në dasmë, fotografi fshin të gjitha fotografitë e çiftit të ri

17/09/2021

Dasma konsiderohet si një nga ditët më të veçanta të jetës së shumë njerëzve, ditë kjo në cilën ata zakonisht paguajnë shuma të mëdha parash. ... Read More

Pozat të “nxehta” nga pushimet luksoze, Françeska Jaçe bën namin në rrjet (FOTO)

03/09/2021

Teksa shumica e njerëzve janë rikthyer në punë, Françeska Jaçe është ende duke shijuar pushimet.Modelja e njohur ka udhëtuar nga një vend përrallor në tjetrin, ... Read More

Besojeni ose jo, dasma e Paris Hilton do të zgjasë plot 3 ditë!

20/08/2021

Paris Hilton po planifikon dasmën e saj pas fejesës dhe po kujdeset që njerëzve t’u ngelë në mendje për shumë gjatë! Ajo po planifikon ta ... Read More

Legjenda e Milanit rrëfen përballjet me Messin

20/06/2021

Ish-mbrojtësi i Milanit, Alesandro Nesta ka rikthyer në memorien e njerëzve një ndeshje që kuqezinjtë luanin me Barcelonën dhe kishte përballë Lionel Messin. Nesta shprehet ... Read More

Tollovi e madhe në koncertin e Labit në Ferizaj: Nuk janë zgjedhjet, është prezenca jonë

17/06/2021

Labi publikon radhën e njerëzve që po presin për koncertet e tij: Nuk janë zgjedhjet, është prezenca jonë. Këngëtari i njohur shqiptar, Labinot Tahiri, i ... Read More

Ja çka përmban vaksina anti-COVID

18/05/2021

Çka përmban vaksina anti-COVID? Një numër i madh i njerëzve në botë kanë marrë vaksinën anti-COVID, por sigurisht pak prej tyre e dinë se cilët ... Read More

Test psikologjik/ Cilën akullore do të konsumonit? Ja çfarë zbulon zgjedhja që bëtë për ju

02/05/2021

18:07 | 1 Maj 2021 Sipas një studimi nga Dr. Alan Hirsch, shumica e njerëzve mendojnë se akullorja me vanilje është e thjeshtë dhe e ... Read More

Tha se ka gjetur princin e kaltër, por Big Mama flet për jetën private dhe krizën e pandemisë: S’kam dy dinarë në xhep

01/05/2021

“Njerëzve ju intereson gjithçka, unë nuk fsheh asgjë. Nuk jam shtatzënë. Ishte foto që bëra me tullumbace kur u zbulua gjinia e fëmijës, sepse do ... Read More