Tag: njëra

Alvisa sapo ka dalë nga grimerja, me këtë pamje do a lë pa fjalë bashkimin

03/12/2021

Alvisa Qarri, është njëra nga konkurrente më të përfolura në emisionin e dashurisë “Përputhen” Që kur ajo është bërë pjesë e këtij programi, ajo ka ... Read More

Edhe 20 vjeçaret do t’ia kishin zili, Eli Fara mahnitë me këtë veshje

02/12/2021

Ajo është njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun. Këngëtarja Eli Fara është 52-vjeçare, por ajo njihet si një nga personazhet publike që nuk ... Read More

Adelina e fotografon vetën nga afër, burri i saj nuk do t’i rezistojë kësaj pamje

29/11/2021

Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Tahiri është njëra nga yjet e estradës që shfaqet shumë atraktive me veshjen dhe bukurinë e saj. Por, ajo shumë ... Read More

Sa shumë iu ka rritur djali Kaltrinës

29/11/2021

Ajo padyshim është njëra nga këngëtaret më të dashurua për publikun. Ani pse për një periudhë u “zhduk” nga skena muzikore, Kaltrina Selimi është kthyer ... Read More

Nuk është Alvisa, Bashkimi kapet “mat” në momente intime me një vajzë

28/11/2021

Ai është njëra nga konkurrentët më të përfolur. Bashkimi është nga meshkujt më të komentuar të këtij sezoni të “Për’puthen”. Konkurrenti është afër deklarimit me ... Read More

Me këtë fotografi të veçantë Genta e uron 28 nëntorin

28/11/2021

Genta Ismajli, padyshim është njëra nga figurat publike me të komentuara. Ajo disi është larguar nga skena muzikore, pasi që shumë shpejtë do të bëhet ... Read More

Yllka Kuçi sot e ka ditëlindjen, kaq vjet po i bën

26/11/2021

Yllka Kuqi, po vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale. Ajo është njëra nga këngëtaret e reja e cila shumë shpesh sjellë projekte e ... Read More

Transformim se jo mahi, a po e njihni për cilën politikane të njohur kosovare është fjala?

26/11/2021

Ka qenë njëra ndër deputetet me të zëshme në Kuvendin e Kosovës. Fjala është për ish-deputeten e AAK-së dhe VV-së, Donika Kadaj-Bujupi. Ajo në zgjedhjet ... Read More

Big mama grimohet të ‘Arabja’, përfundimi do t’iu lë pa fjalë!

25/11/2021

Big Mama është njëra ndër këngëtaret më të dashura për publikun. Ajo vazhdon të sjellë projekte shumë të mira muzikore, shkruan ORAinfo. Bigun e gjejmë ... Read More

Nga palestra Arta Nitaj tregon të pasmet e saj “bombastike”

23/11/2021

Ajo është njëra nga personazhet më të komentuara. Arta Nitaj është njëra ndër emrat më të përfolur të showbizit shqiptar. Ajo u bë e njohur ... Read More

E dhimbshme, artisja e njohur që vdiq në moshë të re, la pas djalin e saj të vogël

23/11/2021

Ajo cilësohej si njëra nga personat më pozitive e ekranit. Ndarja nga jeta e artistes Hueyda El Saied i ka trishtuar të gjithë. Një humbje ... Read More

Publikohen formacionet zyrtare të duelit, Chelsea – Juve

23/11/2021

Njëra ndër ndeshjet më interesante zhvillohet sot në Stamford Bridge. Në Stamford Bridge zhvillohet ndeshja e raundit të pestë të fazës grupore në Ligën e ... Read More