Tag: një

Interi shmang “humbjen” ndaj Empolit të Bajramit, fituesi vendoset në kohën shtesë

19/01/2022

Një natë e çmendur në San Siro. Interi arrin të barazojë rezultatin në kohën shtesë ndaj Empolit dhe shmang një humbje zhgënjyese. Serinë e golave ... Read More

Einxhel e përjeton keq largimin e Dj Dagz, përqafon jastëkun e veshur me bluzën e tij

19/01/2022

DJ Dagz u eliminua mbrëmë nga shtëpia e Big Brother Vip, pas një televotimi zingjiror ku ai dhe Einxhel, mbeten dy të fundit. Eliminimin e ... Read More

Kanye West me maskë të zezë nëpër rrugët e Los Angelesit, bëri çmos që të fshihte identitetin

19/01/2022

Kanye West është shfaqur me një maskë të zezë në rrugët e Los Angeles. Reperi, zhvilloi një takim me ortakët e tij në biznes, këtë ... Read More

Ç’po kurdiset? Fifi shfaqet shumë pranë ish-bashkëshortit të Adrola Dushit(FOTO)

19/01/2022

Këngëtarja e njohur, Fifi është një nga personazhet më të komentuar të momentit në mediat rozë. Që nga momenti kur la shtëpinë e “Big Brother ... Read More

Kosovarët e përdorin me të madhe, por OKI mund të ketë efekte anësore fatale për shëndetin!

19/01/2022

OKI është një nga medikamentet më të përdorura në Kosovë kundër dhimbjes por edhe rastet kur personat janë me gripozë. Por, përveç efektit të shpejtë, ... Read More

Vdes gjatë skijimit aktori i njohur

19/01/2022

Humb jetën në një aksident tragjik aktori i njohur francez, Gasper Ulliel. Ai ndërroi jetë në moshën 37-vjeçare, pas një aksidenti fatal teksa ishte duke ... Read More

Historia tronditëse e banores që u largua mbrëmjen e së martes nga BB VIP: “Jam me epilepsi dhe vajzë e një invalidi”

19/01/2022

“Jam me epilepsi dhe vajzë e një invalidi”, historia tronditëse e banores që u largua mbrëmjen e së martes nga BB VIP. Xheisara Frisku, është ... Read More

Einxhel e nis me lot në sy, Dagz ka një mesazh nga jashtë

19/01/2022

Mëngjesin e nis me lot në sy, Dagz ka një mesazh nga jashtë për Einxhel. Einxhelit i ka munguar partneri i saj në shtëpinë e ... Read More

“S’kisha as makinë”/ Ermali rrëfen fillimin e lidhjes me Amin: E dija që kishte propozime nga njerëz të pasur

19/01/2022

Ermali dhe Ami janë një ndër çiftet më të dashura për publikun. Të dy janë edhe një çift mjaft i fuqishëm në biznes. Por duket ... Read More

Bashkëshorti i Hueyda-s: Ishte vendimi im që të prehej në Luksemburg, shkoj çdo ditë te varrezat

19/01/2022

Mëngjesin e ditës së sotme ishte në një lidhje “Skype” me emisionin “Wake Up” bashkëshorti i Hueyda El Saied, Thierry Grosjean, i cili foli për ... Read More

Jeta e re si terapiste çiftesh në Vjenë/ Shfaqet Valbona Hoxha, mbesa e ish-diktatorit (Fotot)

19/01/2022

Edhe pse ka zgjedhur të ruaj një profil të ulët në media, Valbona Hoxha, mbesa e ish-diktatorit, Enver Hoxha mbetet një personazh që tërheq vëmendjen. ... Read More

Arrestohet artisti rus pasi formoi një jashtëqitje gjigante nga bora

19/01/2022

15:32 | 18 Janar 2022 Një artist rus është arrestuar pasi krijoi një skulpturë dëbore në formën e një tubi gjigant pranë varrezave në Shën ... Read More