Tag: nisë

Transferimi i Papu Gomez në Milan, Maldini merr vendimin final

26/12/2020

Merkato do të nisë zyrtarisht në datën 4 janar, por që sigurisht duhet theksuar se lëvizjet kanë nisur. Mes emrave që kanë qarkulluar në orbitën ... Read More

Bashkëshortja e Goldit e nisë ditën me këtë surprizë

03/12/2020

Ermira Shkodra e nisë ditën me këtë surprizë. Ermira Shkodra është vajza gjilanase e cila me të zyrtarizuar lidhjen, fejesën dhe martesën e menjëhershme me ... Read More

Nesër nis kampionati, ekipet zbresin në fushë pas 2 muajve bojkot

04/11/2020

Pas thuajse 2 muajve bojkot, nesër do të nisë kampionati i këtij sezoni. Supersfida e javës së parë do të luhet në Korçë mes Tiranës ... Read More

Robert Berisha provon veten si moderator, Nora Istrefi e mbështet publikisht

21/10/2020

Në vetëm pak ditë, këngëtari i njohur, Robert Berisha pritet të nisë programin e tij në ‘Klan Kosova’, i titulluar “Robi plaket kur don vetë”. ... Read More

Një tjetër aktore braktis Portokallinë e TCH

19/09/2020

Sezoni i ri i spektaklit të humorit Portokalli pritet të nisë me disa mungesa të mëdha. Emra të njohur nga trupa e aktorëve kanë dhënë ... Read More

Horoskopi ditor, e enjte 14 maj 2020

14/05/2020

DashiMe Mërkurin dhe Venusin në favorin tuaj, dashuria do të jetë më e thjeshtë. Do të nisë një përmirësim i ndjeshëm, lidhur me pasiguritë me ... Read More

Formula 1/ Anulohet gara, shtyhet nisja e Botërorit 2020

23/03/2020

Tani është zyrtare. Botërori 2020 i Formula 1 nuk do të nisë as më 7 qershor me Çmimin e Madh të Azerbajxhanit. Pas shumë spekulimesh, ... Read More

Formacioni i frikshëm i Juventusit për sezonin e ardhshëm

27/06/2019

13:03 | 06/27/2019 Juventus do ta nisë sezonin e ri 2019/20 me trajnerin e ri Maurizio Sarri. Me ardhjen e trajnerit të ri nënkuptohet se ... Read More

Veseli: Do të ndërtohen Memoriali dhe Muzeu për gjenocidin e Serbisë në Kosovë

06/05/2019

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka thënë se do të nisë së shpejti procedurat për shpalljen e një dite të vitit si Dita ... Read More

Grabitja në Rinas, Policia kërkon grabitësin e katërt në fshatrat e Fushë-Krujës (Foto)

19/04/2019

Telefonata por edhe survejime të policisë në terren kanë bërë që sot policia të nisë një aksion në fshatrat e Krujës në kërkim të autorëve ... Read More

Ledri Vula për reperet femra: Mund të bëjnë reptura të mira edhe pa sharë

15/04/2019

Ledri Vula ka sqaruar se nuk ka asgjë kundër repereve femra. “Edhe femrat ja kanë nisë me repovat (të bëjnë rep), diçka nuk është në ... Read More

Halimi titullar kundër Odenses

29/03/2019

Besar Halimi do të nisë nga fillimi sfidën mes Broendby If dhe Odense Boldklub, e cila do të zhvillohet nga ora 18:00.Pak ditë pas ndeshjes ... Read More