Tag: Nikaj

“Punon si eskortë në Dubai”/ Ja si zgjedhë të reagojë aktorja Arta Nikaj

30/11/2020

Mediat kosovare shkruajtë se aktorja Arta Nikaj punonte si shoqëruese e miliarderëve në Dubai. Shkak për këtë është bërë pikërisht një foto e saj në ... Read More

Nga arrestimi në hotel, tek akuzat për prostitucion, Hermes Nikaj: Ju rrëfej të vërtetën time

14/11/2020

“Nuk jam gay, asnjë femër s’është ndarë e pakënaqur seksualisht nga unë”Hermes Nikaj ishte mësuar që ta niste ditën herët në mëngjes në televizion dhe ... Read More

Rrëfehet “Zogu Tiranës”: Ja pse më mungojnë shokët e burgut

10/11/2020

Hermes Nikaj ose siç i thërrasin ndryshe “Zogu i Tiranës”, prej 6 muajsh po qëndron në arrest shtëpie me shpresën e mbylljes së çështjes pas ... Read More

‘Jena bo me shku çik tek berberi’/ Zogu i Tiranës qan hallet me ndjekësit, e ka inatin me policinë

25/09/2020

Është “bërë i gjallë” në rrjetet sociale Hermes Nikaj, apo siç njihet nga të gjithë ‘Zogu i Tiranës’. Pas shumë kohësh ai ka postuar një ... Read More

Brenda vilës luksoze të grabitësit të vrarë në aeroportin e Rinasit (Foto)

10/04/2019

Admir Nikaj apo Admir Murataj është grabitësi i vrarë të martën pas grabitjes në aeroportin e Rinasit. Viktima është njohur nga bashkëshortja dhe familjarët e ... Read More