Tag: nesër

Dalin detajet e marrëveshjes së Mandzukicit me Milanin

17/01/2021

Mario Mandzukic ka arritur marrëveshje me klubin italian, AC Milan dhe nesër pritet t’i kryejë testet mjekësore dhe të nënshkruajë kontratën. Bashkë me kroatin, pritet ... Read More

Infektohet me koronavirus, ylli i Juventusit mungon kundër Juventusit

05/01/2021

Milan dhe Inter do të takohen nesër në San Siro. Trajneri i Juventusit Andrea Pirlo nuk ka pasur përgatitjet më të përsosura për ndeshjen e ... Read More

Sanchez i jep lajmin e madh Interit

30/12/2020

Sulmuesi i Interit, Alexis Sanchez, do të rikthehet në stërvitje sot ose nesër dhe ka mundësi të jetë i gatshëm për ndeshjen kundër Crotone më ... Read More

Horoskopi ditor, e mërkurë 30 dhjetor 2020

30/12/2020

Dashi Të dashur miq të dashit, nesër do të jetë një ditë disi e qetësuar sepse do të keni dyshime në lidhje me punën. Tre ... Read More

Kida feston ditëlindjen, habitet nga befasia që ia organizuan

21/12/2020

Kida feston ditëlindjen. Kida feston nesër (22 dhjetor) ditëlindjen e 22-të. Sot është një ditë mjaft e veçantë për këngëtaren e njohur, Orhidea Latifi, shkruan ... Read More

Ylli i madh afër rinovimit me AC Milanin

15/12/2020

Çalhanoglu afër rinovimit me AC Milanin. Reprezentuesi i Hakan Çalhanoglut do takohet me Milanin nesër për të diskutuar rinovimin e kontratës. Sipas Tuttosport, të dy ... Read More

Nesër toka do të errësohet për disa minuta

13/12/2020

Eklipsi, nesër toka do të errësohet për disa minuta. E gjitha bota pritet të errësohet plotësisht nesër për disa minuta. Shkencëtarët njoftojnë se nesër do ... Read More

Rikthehet Pioli pas infektimit me koronavirus, nesër drejton Milanin në Europa League

02/12/2020

Pioli mposht Covid-19, nesër drejton Milanin në Europa League. Trajneri i Milanit Stefano Pioli dhe zëvendësi i tij, Giacomo Murelli kanë rezultuar negativ në testin ... Read More

Pas grumbullimit në festën e VV-së, Afrim Muqiqi paralajmëron se nga nesër nisin dasmat

29/11/2020

Afrim Muqiqi thotë se psi u mblodhën këta sot, ne fillojmë nesër me dasma. Afrim Muqiqi, këngëtari i njohur kosovar ka komentuar festën e fitores ... Read More

Ndeshja ndaj Moldavisë, Kosova synon t’i japë fund serisë me rezultate negative

17/11/2020

Kosova synn fitore nesër ndaj Moldavisë. Kombëtarja e Kosovës ka kryer stërvitjen e fundit para ndeshjes me Moldavinë. ‘Dardanët’ të mërkurën në ‘Fadil Vokrri’ presin ... Read More

Premtimi i Piolit: Milani im do të reagojë

07/11/2020

Nesër në mbrëmje Milani do të përpiqet të mbrojë vendin e parë në renditje, duke sfiduar Hellas Verona në një ndeshje të vështirë dhe delikate ... Read More

Nesër nis kampionati, ekipet zbresin në fushë pas 2 muajve bojkot

04/11/2020

Pas thuajse 2 muajve bojkot, nesër do të nisë kampionati i këtij sezoni. Supersfida e javës së parë do të luhet në Korçë mes Tiranës ... Read More