Tag: nëntor

Një baba si Gold Ag, i dedikon këngë djalit për ditëlindjen e tij të parë

10/09/2021

Gold AG i dedikon këngë djalit për ditëlindjen e tij të parë. Me 28 nëntor, Guerili mbush një vjet. Dhe, kështu Ariani ka vendosur ta ... Read More

Më në fund vjen një lajm i mirë për Barcelonën

07/09/2021

Aguero e Dembele rikthehen në nëntor Sergio Aguero dhe Ousmane Dembele nuk do të jenë të gatshëm deri në muajin nëntor. Sipas së përditshmes spanjolle ... Read More

Zbulohet porteti i djalit të Goldit dhe Ermirës në 1 mujorin e lindjes

28/12/2020

Ermira zbulon portretin e djalit në 1 mujorin e lindjes. Me datën 28 Nëntor, Ermira dhe Goldi u bënë prindër për herë të parë, duke ... Read More

Kjo ishte telefonata e fundit e Maradonës

09/12/2020

Hugo Maradona, vëllai i Diego Armando Maradonës i cili u nda nga jeta më 25 nëntor për shkak të arrestit kardiak, tregon bisedën e fundit ... Read More

Një herë në 800 vjet: Ndodh fenomeni i rrallë planetar

01/12/2020

22:57 | 30 Nëntor 2020 Bota së shpejti do të shohë një fenomen planetar që nuk ka ndodhur në 800 vjet. Në 21 dhjetor, data ... Read More

​Zyrtare! Stadiumi “San Paolo” në Napoli merr emrin e Diego Armando Maradonës!

30/11/2020

Një lajm i rëndë tronditi botën e sportit, por jo vetëm më 25 nëntor, kur legjenda e futbollit Diego Armando Maradona ndërroi jetë pas një ... Read More

Kjo është befasia qe e priti Emirës pas lidnjes së djalit

30/11/2020

Kjo është surpriza që e priti Ermirën e Guerilin në shtëpi. Në datën historike 28 Nëntor çifti simpatik Gold Ag e Ermira u bënë prindër ... Read More

Ky është efekti që Covid-19 do të ketë në biznesin e udhëtimit, sipas Bill Gates

30/11/2020

23:35 | 29 Nëntor 2020 Ndryshimet gjithëpërfshirëse që kemi parë këtë vit në punën në zyrë dhe udhëtimet e biznesit nuk do të zhduken, edhe ... Read More

Fifi vishet me dallam për 28 Nëntor, bëhet si një nuse e bukur

28/11/2020

Veshur në dallam- Fifi shfaqet spektakolare për 28 nëntor. Sot është një ditë historike për mbarë popullin shqiptar. Data 28 nëntor shënon ditën e Pavarësisës ... Read More

Filteri “Puthe” në Instagram për 28 Nëntor!

28/11/2020

23:55 | 27 Nëntor 2020 Agjencia e parë për rrjete sociale në Kosovë Hallakate ka sjellë filterin e gjashtë me rradhë për Instagram “Puthe” për ... Read More

Ky është telefoni i cili mund të lahet me sapun dhe zbardhues

27/11/2020

12:49 | 26 Nëntor 2020 Kompania e teknologjisë së leximit Bullitt ka prezantuar telefonin e parë antibakterial në botë – CAT S42. Modeli bazë mund ... Read More

Ju që e keni marrë me meritë patentë shoferin duhet ta dini, kush ka përparësi në këtë kryqëzim

26/11/2020

18:53 | 25 Nëntor 2020 A mendoni se jeni shofer i mirë? Në mediat sociale po qarkullon një ilustrim i një kryqëzimi që ka bërë ... Read More