Tag: nënshkrimin

Bayer në aksion, ofron një ‘mal me para’ për talentin e madh

24/11/2021

Bayerni i gatshëm të thyejë rekordin me transferimin e Pedrit Bayern Munich po synon nënshkrimin e fituesit të Golden Boy, Pedri nga Barcelona, pavarësisht klauzolës ... Read More

Nuk humb kohë United, gjen zëvendësuesin e Pogba në Barcelonë

20/11/2021

Sipas zërave të fundit, United është i interesuar për nënshkrimin e mesfushorit të Barcelonës, Frenkie de Jong, i cili shihet si alternativa ideale për Pogba. ... Read More

Milan dhe Inter në luftë për yllin 20 milionësh të Torinos

15/11/2021

AC Milan dhe Inter janë të dy të interesuar për nënshkrimin e mbrojtësit Wilfried Singo nga Torino. Sipas të fundit nga TorinoGranata. it, Torino mund ... Read More

Ky do të jetë nënshkrimi i parë i Barcelonës në krye me Xavin

07/11/2021

Trajneri i ri i Barcelonës, Xavi, synon që sulmuesin, Cedric Bakambu ta bëjë nënshkrimin e tij të parë,zbulon El Nacional. Xavi më në fund u ... Read More

Real Madrid po e transferon pas asnjë cent lojtarin e Chelseas

06/11/2021

Real Madrid nuk ka hequr dorë nga shpresat për nënshkrimin e Antonio Rudiger, raporton AS. Kontrata e Rudiger me Chelsean përfundon pas këtij sezoni, duke ... Read More

Milan në garë të fortë për sulmuesin 10 milionësh

28/10/2021

AC Milan, është një nga skuadrat e interesuara për nënshkrimin e sulmuesit, Jordan Larsson nga Spartak Moska në janar. Gazeta suedeze Sportbladet beson se 24-vjeçari ... Read More

Nuk dorëzohet Milan, ofron një ‘mal me para’ për Luis Alberton

27/10/2021

AC Milan është i interesuar për nënshkrimin e Luis Alberto-s dhe dëshiron të sjell atë në San Siro qysh në afatin e janarit. Edicioni i ... Read More

Milan po e transferon playmakerin nga Serie A

22/10/2021

Milan është një nga skuadrat e shumta të interesuara për nënshkrimin e mesfushorit sulmues të Sassuolos, Filip Djuricic. Gjuricic ka dy gola dhe një asistim ... Read More

Juventus e do këtë mesfushor, hasë në konkurrencë të fortë

17/10/2021

Juventusi po shikon nënshkrimin e Axel Witsel si një alternativë ndaj Aurelien Tchouameni, zbulon Tuttosport. Skuadra e Serie A e ka bërë yllin e Monakos ... Read More

Milan nuk dëshiron ta lëshojë nga dora Brahim Diaz

03/10/2021

Milan, tashmë ka filluar të mendojë për nënshkrimin e Brahim Diaz me një marrëveshje të përhershme nga Real Madrid. Spanjolli me siguri duket se e ... Read More

Mungon vetëm zyrtarizimi, Milan arrin marrëveshje me sulmuesin brazilian

23/07/2021

AC Milan po kërkon të mbyllë nënshkrimin e një sulmuesi të ri në ditët në vijim dhe kjo mund të hap derën qe Rafael Leao ... Read More

Gazetari i njhohur zbulon ofertën e Mianit për yllin e madh

15/07/2021

Milan do të përballet me negociata shumë të vështirë nëse dëshirojnë të përfundojnë nënshkrimin e Nikola Vlasic nga CSKA Moscow. Duke folur në kanalin e ... Read More