Tag: nënën

Nuk e keni ditur, Tea e ka kaq të bukur nënën

09/04/2021

Tea tregon nënën dhe do habiteni sa të bukur e ka. Tea Trifoni është padyshim një nga konkurrentet më të përfolura të programit “Përputhen” dhe ... Read More

A e keni ditur se Vjosa Osmani e ka kaq të bukur motrën

06/04/2021

Presidentja e Kosovës. I pamë të gjithë, dy vajzat, bashkëshortin, nënën dhe babain e presidentes së Kosovës Vjosa Osmani. Por pak njerëz dinë se ajo ... Read More

Befasia e Shyhretes për nënën

28/03/2021

Momenti kur Shyhrete Behluli befason nënën e saj. Tash e disa javë, Engjëllusha Salihu ka nisur me publikimin e videove nga jeta familjare. Në situata ... Read More

Sugarica e Shyhretes ankohet se nëna e vëllai ia kanë blerë veç një trëndafil

25/03/2021

Engji ankohet në nënën e vëllain: “Veç këtë trëndafil ma kanë ble”. Dje ka festuar ditëlindjen vajza e Shyhrete Behlulit. Urime të shumta erdhën në ... Read More

Lulja kaq shumë ngjanë me motrat e nënën

09/03/2021

Lulja e Medes na prezanton me nënën e motrat. Dje u shënua Dita ndërkombëtare e gruas. Në Kosovë rëndësi të madhe këtë ditë u kushtohet ... Read More

“Kanë qenë ditët më të vështira të jetës sime”, reperja e njohur humb personin e shtrenjtë: Të premtoj se do jem një grua e fortë, si ti

07/03/2021

Reperja e njohur, Melinda Ademi ka humbur nënën e saj . Mamaja e reperes vuante nga kanceri i gjirit dhe ndërroi jetë në një moshë ... Read More

Emocionohet Big Mama me urimin për nënën

14/02/2021

Big Mama emocionon me urimin për nënën. Moderatorja dhe këngëtarja e njohur Big Mama ka emocionuar me urimin për nënën me rastin e ditëlidjes. Ajo ... Read More

Gjiko kujdeset kaq shumë për nënën, kaq shtrenjtë ia ka blerë pallton

12/02/2021

Gjiko as nënën nuk e lë të hekë keq, shikojani pallton. Reperi Gjiko ia ka pa hajrin muzikës me të madhe. Përveç që pëlqehet për ... Read More

Një muaj nga humbja e nënës, Robert dhe Patris Berisha prekin me fjalët për të ndjerën

09/02/2021

Robert dhe Patris Berisha humbën nënën e tyre një muaj më parë, pasi nuk arriti ta fitonte betejën me kancerin. Pavarësisht se ka kaluar 1 ... Read More

Patris Berisha e kujton me fjalë prekëse nënën e tij në 1 mujorin e vdekjes

09/02/2021

Patris Berisha e ka kujtuar nënën e tij në një mujorin e ndarjes së saj nga jeta. Berisha në Facebook ka publikuar një foto me ... Read More

Nëna e Korabit ka ditëlindjen, ai e uron me fjalët më emocionuese

24/01/2021

Korab Jetishi uron nënën me rastin e ditëlindjes. Këngëtari ka uruar nënën me një postim në rrjete sociale. Sot feston ditëlindjen bashkëshortja e këngëtarit të ... Read More

Nëna i feston ditëlindjen, Fjolla Morina nuk përmbahet në urimin e saj

17/01/2021

Këngëtarja kosovare e ka uruar nënën e saj për ditëlindje. Fjolla Morina e ka publikuar një fotografi të nënës, teksa i ka uruar ditëlindjen. Në ... Read More