Tag: nën

Bëmë mama të të ngjaj! Soni Malaj na prezanton për herë të parë me vajzën e saj

24/10/2021

Jo më kot populli shqiptar thotë se dardha bie nën dardhë, sepse gjithçka është vërtetuar me kohën. Soni Malaj dhe vogëlushja e saj, Anna, janë ... Read More

Edi Reja shpall listën e Kombëtares për ndeshjet me Hungarinë dhe Poloninë

03/10/2021

Federata Shqiptare e futbollit ka publikuar listën e futbollistëve kuqezinj, të cilët do të jenë “nën armë” për dy ndeshjet vendimtare eliminatore të Botërorit “Katar ... Read More

Ronaldo i sjell ‘ters’ Manchester United-it, Everton merr 1 pikë në “Old Trafford”

02/10/2021

Cristiano Ronaldo duket se nuk ka qenë ‘as’-i nën mëngë i Solskjaer në sfidën e fundit. Portugezi e nisi nga stoli teksa u inkuadrua në ... Read More

Fansat nuk e shohin – por në stadiumin “Santiago Bernabeu” vazhdon puna në ditët kur nuk ka ndeshje

02/10/2021

Fansat nuk janë në gjendje për të parë se çfarë ka fshehur nën stadiumin “Santiago Bernabeu” të Real Madridit, edhe pse ndeshjet po zhvillohen aty, ... Read More

Tri ekipe e duan me ngulm Asension

22/09/2021

Dje u mësua për pakënaqësinë e Marco Asensio për pak minutat që ai ka nën drejtimin e Carlo Ancelotti këtë sezon në Real Madrid, deri ... Read More

Angela Martini në një rrëfim të gjatë mbi arrestimin e bashkëshortit: Kam heshtur për tre vjet por pas një abuzimi tjetër, mjaft më

10/09/2021

Rreth një muaj më parë përfundoi nën pranga bashkëshorti i modeles shqiptare, Angela Martini, miliarderi rumun, Dragos Savulescu. Mediat raportuan që i njëjti u arrestua ... Read More

Futbolli shqiptar zyrtarisht me VAR, debuton sot në superkupën Teuta-Vllaznia

28/08/2021

Nga sot futbolli shqiptar do të jetë zyrtarisht nën ‘syrin’ e VAR. Sistemi teknologjik më i ri në futboll do të jetë prezent në Superkupën ... Read More

Arrestohet në Greqi bashkëshorti i Angela Martini, pasi modelja zbuloi përmes rrjeteve sociale se ku ndodheshin çifti

10/08/2021

Ka përfunduar nën pranga burri i modeles së njohur shqiptare, Angela Martini, rumuni Dragos Savulescu. Një gabim i rëndë i gruas së tij zbuloi milionerin ... Read More

Remzie Osmani i reagon Dua Lipës, vallëzoi nën tingujt e këngës së saj

04/08/2021

Vallëzoi nën tingujt e këngës së saj, Remzie Osmani i reagon Dua Lipës. Ajo ka vallëzuar vallen tradicionale. Dua Lipa, ka zgjedhur Shqipërinë për pushime ... Read More

Pas i dha fund beqarisë, Fjolla po flladitet nën hijen e fikut

02/07/2021

Fjolla Krasniqi po kënaqet nën hijen e fikut. Për disa javë me rradhë ajo ishte një nga personazhet më të përfolur të shoubizit në vend. ... Read More

Luana Vjollca ‘muaj mjalti’ para dasmës, kush janë VIP-at që pushuan në jaht

26/06/2021

I nxehti afrikan duket se i ka gjetur të gjithë në plazh. Nën këto temperatura të larta, vendi ideal për të kaluar orët e nxehta ... Read More

Dalot ka disa fjalë për Milanin, derisa konfirmon edhe të ardhmen e tij

29/05/2021

Dalot ishte huazuar nga Manchester United dhe ka shkëlqyer në Itali nën urdhërat e Stefano Piolit me paraqitjet e tij në krahun e djathtë të ... Read More