Tag: Ndoshta

Nënat që vuajnë nga të vjellat në shtatzëni lindin fëmijë me inteligjencë më të lartë

27/01/2021

Të vjellat e mëngjesit janë ndoshta nga gjërat më të këqia rreth shtatzanisë. Çdoherë ekziston brenga se fëmija mund të mos jetë duke i marrë ... Read More

Zidane po largohet, Real Madridi gjen zëvëndësuesin

25/01/2021

Zinedine Zidane duket se së shpejti do largohet nga skuadra e Real Madridit. Ky sezon ndoshta do jetë i fundit për trajnerin Zinedine Zidane në ... Read More

E shiti verën e kaluar, Reali dëshiron rikthimin e këtij lojtari

25/01/2021

Reali dëshiron rikthimin e këtij lojtari. Ndoshta mbrojtësi Sergio Reguilon nuk do mbetet edhe për shumë kohë te klubi anglez, Tottenham. Reali e shiti në ... Read More

Thuhet se kryeqytetasit kanë refuzuar disa ekipe. Prapaskena me Ernest Muçin

14/01/2021

Një prej ekipeve me akademinë më të pasur është sigurisht Tirana, ndoshta edhe sepse çdo i ri ka dëshirë të luajë për ta. Ernest Muçi ... Read More

Kujdes: Mos u lidhni kurrë në këto vende me Wi-Fi

30/12/2020

Ju ndoshta jeni lidhur me internet të paktën një herë në një qendër tregtare apo hotel, qoftë për arsye biznesi apo private, pa menduar nëse ... Read More

Kujdes: Në këto vende mos u lidhni kurrë me WiFi

15/12/2020

Në këto vende mos u lidhni kurrë me WiFi. Ndoshta jeni lidhur me internet të paktën një herë në një qendër tregtare apo hotel, qoftë ... Read More

Neymar ose Mbappe? Kë do të zgjedh PSG

21/11/2020

PSG duhet të zgjedhë njërin nga dy yjet. PSG ndoshta duhet të zgjedhë se cilin nga dy yjet Neymar ose Kylian Mbappe të mbajnë në ... Read More

Pas problemeve të mëdha në defensivë, Juventus merr këtë vendim

14/11/2020

Juventusi me probleme të mëdha defensivë. Kritikat e mëdha për Juventusin ndoshta do bëjnë që qendërmbrojtësi Mathtijs de Ligt të rikthehet ndaj Cagliarit. Pushimi internacional ... Read More

Keni kujdes nga ushqimet e kriposura, ju sjellin efekte anësore

30/10/2020

Nëse jeni adhurues i ushqimeve të kripura dhe i hani rregullisht ato, ndoshta nuk jeni plotësisht i vetëdijshëm për atë çfarë i ndodh trupit tuaj. ... Read More

Big Mama e dashuruar në këtë vend, tregon arsyen

21/10/2020

Big Mama tregon pse e do kaq shumë këtë vend ku shkon shpesh. Big Mama ndoshta nuk është aktive në muzikë, por ajo po vazhdon ... Read More

Adriano Çelentano i drejtohet të rinjve: E quani kurajo kur mblidheni pa maska?

17/10/2020

“Prandaj kemi një objektiv për të arritur. Ndoshta më i rëndësishmi i historisë. Sepse do të jetë ai i fitores. Dhe mënyrën si fitohet e ... Read More

Boza e shijshme – vlerat dhe historia e origjinës shqiptare

13/07/2020

Shqiptare apo produkt i Perandorisë Osmane? Cila është origjina e vërtetë e bozës? Ndoshta jo shumëkush e di, por historia e kësaj pijeje, nuk do ... Read More