Tag: ndonëse

Nuk përmbahet i dashuri i Sasës, publikon këtë foto me aktoren

15/01/2021

Adriana Matoshi është një prej aktoreve më të pëlqyera të momentit në Kosovë. Ndonëse ishte pjesë e shumë filmave dhe serialeve, është roli i ‘Sasës’ ... Read More

Më në fund, Fifi tregon se a është në lidhje

09/01/2021

Fifi ëstë padyshim një prej këngëtareve më të përfolura shqiptare. Ndonëse në moshë të re Fifi u bë një kantautore shumë e suksesshme, shkruan ORAinfo. ... Read More

Pa grim e pa filtër, Jehona Sopi befason me pamjen

06/01/2021

Jehona Sopi ashtu siç nuk e keni pare. Ndonëse jemi mësuar t’i shohim të rregulluara deri në detajin e fundit, disa prej këngëtareve shqiptar enuk ... Read More

“Plas” tek “Love Story”/ Silvana publikon mesazhet, ndër to një femër thotë se po njihet me Flavian

05/01/2021

Mbrëmjen e djeshme “Love story” vijoi debati edhe pas largimit të Silvanës. Ndonëse gocat në sallë u shprehën se Saimiri nuk i kishte shkruajtur në ... Read More

Zanfina Ismaili heq dorë përfundimisht nga muzika

04/01/2021

Ndonëse ka kohë që nuk ka publikuar këngë të reja, Zanfina Ismaili vazhdon të mbetet një ndër këngëtaret më të dashura për publikun. Mirepo, tashmë ... Read More

Violeta Kajtazi mahnitë të gjithë, kaq joshëse nuk e kemi parë kurrë!

04/01/2021

Këngëtarja e mirënjohur Violeta Kajtazi ka nisur vitin mjaft mirë. Ndonëse me disa pushime larg zhurmës, Kajtazi ka postuar një fotografi ku duket mjaft bukurë, ... Read More

I dashuri i Adrianës ndanë një moment intim me aktoren

26/12/2020

Adriana Matoshi kohët e fundit po komentohet shumë për jetën private. Ndonëse ka qenë e martuar dhe e ndarë prej kohësh, ajo ka vazhduar jetën ... Read More

Mosha vetëm një numër për Violetën, sfidon të gjitha në postimin e fundi

22/12/2020

Violetë Kukaj është një prej këngëtareve më të përfolura kosovare,. Ndonëse gati 50 vjeçe, ajo po arrin të mbahet në formë të mirë. Është fytyra ... Read More

E kishte mbajtur të fshehtë/ Këngëtarja bëhet nënë për herë të parë, sekret dhe partneri

22/12/2020

Shkurte Gashi është bërë nënë për herë të parë. Ndonëse askush nuk dinte asgjë për këtë lajm, mediat kosovare konfirmojnë se këngëtarja tashmë është bekuar ... Read More

Një super-femër si motra e Albatritit, lë ‘gojëhapur’ në pamjen e fundit

03/12/2020

Albiona Muqiqi është motra e këngëtarit shumë të njohur, Albatrit Muqiqit. Ndonëse nuk ndjeku profesionin e prindërve si vëllai, Biona është shumë e njohur në ... Read More

Erjona Sulejmani sjell verën në mes të dimrit, fotot seksi nga Dubai

02/12/2020

Ndonëse dimri tashmë ndjehet në vendin tonë, për Erjona Sulejmanin është akoma verë. Modelja ka provokuar në rrjetet sociale foto nga deti, ku duhet thënë ... Read More

Kunata e Egzonës vishet e rregullohet bukur, po duket si ‘kukull’

13/11/2020

Albiona Muqiqi është motra e këngëtarit shumë të njohur, Albatrit Muqiqit. Ndonëse nuk ndjeku profesionin e prindërve si vëllai, Biona është shumë e njohur në ... Read More