Tag: ndodhur

Donaldi dhe Beatrix më në fund puthen në buzë, dalin pamjet që po thyejnë rrjetin

02/12/2021

Puthje të zjarrta mes Donaldit dhe Beatrixit, videoja që po thyen rrjetin. Ka ndodhur puthja e parë mes Donaldit dhe Beatrixit në shtëpinë e Big ... Read More

Arbana Osmani i dërgon mesazh Borës pasi Donaldi “e la” për Beatrix

01/12/2021

Një zhvillim i papritur ka ndodhur ditët e fundit në BBV. Donald Veshja, i cili i shprehu edhe njëherë dashurinë Bora Zemanit në fillim të ... Read More

Ishte duke intervistuar fansat, gazetarja kapet nga të pasmet

28/11/2021

Një incident ka ndodhur mbrëmjen e djeshme, jashtë stadiumit Castellani, në ndeshjen Empoli- Fiorentina e cila përfundoi 2-1. Gazetarja Greta Beçaglia është fyer dhe ngacmuar ... Read More

Shpat Kasapi rrëfen ngjarjen rreth babait të tij që i ka ndodhur në të njëjtin vend të aksidentit në Bullgari

27/11/2021

Shpat Kasapi tregon ngjarjen emocionuese të babait që i ka ndodhur në të njëjtin vend të aksidentit në Bullgari. Kjo javë ka qenë vërtetë e ... Read More

Në lojë kualifikimi/ Anglia nuk do surpriza, edhe Polonia në fushë për fitore

11/11/2021

Nuk ka ndodhur kurrë që Shqipëria ti marrë një pikë Anglisë, ishullorët dëshirojnë të ruajnë këtë trend edhe të premten, kjo për një arsye të ... Read More

Roberti befason, tregon se çka i ka ndodhur para 600 personave

08/11/2021

Robert Berisha tregon se çka i ka ndodhur para 600 personave. Roberti ka treguar një rast interesant nga jeta e tij. Këngëtari Robert Berisha ishte ... Read More

Nuk pritej: Graniti vendos të largohet nga Big Brother VIP

03/11/2021

Big Brother, po vazhdon të sjellë shumë debate. Debate të ashpra kanë ndodhur sot mes banorëve në raport me Granitin. Ata i kanë thënë atij ... Read More

Fero reagon për herë të parë pas incidentit me producentin Jetmir Agaj, publikon faktet që nxitën sherrin mes tyre

01/11/2021

Reperi shqiptar Fero ka treguar versionin e tij për incidentin e ndodhur me menaxherin dhe producentin e njohur, Jetmir Agaj. Pasi kaloi 48 orë në ... Read More

Plasë sherri në shtëpinë e Big Brother, përplasen Sheila dhe Paloma

25/10/2021

Situata të pakëndshme kanë ndodhur në shtëpinë më të famshme në Shqipëri. Kanë kaluar disa javë që nga fillimi i formatit ”Big Brother VIP” në ... Read More

Astrit Selmani humb ndjenjat në ndeshjen kundër Ostersund, dërgohet në spital

24/10/2021

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në futbollin suedez. Sulmuesi kosovar i Hammarby, Astrit Selmani ka humbur për disa sekonda ndjenjat gjatë ndeshjes ndaj Ostersund, ... Read More

Skandali me boksierët e Kosovës, reagon KOKSH: Ngjarje e turpshme, e patolerueshme!

23/10/2021

Pas skandalit të ndodhur ku iu ndalua hyrja në Serbi, boksierëve kosovarë ka reaguar dhe Komiteti Olimpik Kombëtar Shqiptar, teksa ka sqaruar nëpërmjet një komunikate ... Read More

Serbia ndalon boksierët kosovarë, Shqipëria braktis botërorin

23/10/2021

Një skandal i vërtetë ka ndodhur në kufirin Kosovë-Serbi, ku këta të fundit kanë ndaluar delegacionin e boksierëve dardanë të hyjnë në territorin e tyre. ... Read More