Tag: ndodh

“Bën kjo katunarja sikur çfarë ka bërë”, ndjekësja i nis gabimisht mesazhin, Arbana i jep një përgjigje epike

18/01/2021

Jo rrallëherë na ndodh të dërgojmë mesazhe në adresat e gabuara në rrjetet sociale pa ditur në fakt çfarë kemi bërë. Një gjë e tillë ... Read More

Barcelona dhe Depay, kjo do të ndodhë në afatin e janarit

31/12/2020

Barcelona dhe Depay, çfarë do të ndodh në afatin kalimtar të janarit. Memphis Depay ishte i lidhur për një kalim të mundshëm në Camp Nou ... Read More

Konsumoni këtë pije për të pasur energji tërë ditën

30/12/2020

Pijet energjike industriale vetëm sa do iu shkaktojnë probleme të tjera shëndetësore. Na ndodh rëndom të gjithëve. Kemi një ditë të gjatë përpara e pavarësisht ... Read More

Çka i ndodh organizmit tuaj nëse konsumoni çdo ditë oriz?

19/12/2020

A e dini se çka i ndodh organizmit tuaj nëse konsumoni çdo ditë oriz? Orizi është ndër ushqimet bazë të njeriut. Studimet e reja thonë ... Read More

Ja cila shenjë është më inatçorja e horoskopit

25/11/2020

Të gjithëve na ndodh që në momente të caktuara të humbasim toruan, të nevrikosemi me veten apo botën mbarë, e pse jo edhe të vlojmë ... Read More

I humbi dy penallti ndaj Zvicrës, çka po ndodh me Ramosin?

14/11/2020

Çfarë po ndodh me Ramosin? Spanja arriti që në minutën e fundit të ndeshjes të fitoi një pikë ndaj Zvicrës (1 – 1). Mirëpo, ajo ... Read More

Ja çfarë i bëjnë gjethet makinës, nëse e lini gjithë ditën me to?

13/11/2020

Të gjithë shoferët kanë vështirësi kur bie bora e parë. Por çfarë ndodh kur vjen vjeshta? Këto ditë, shoferët janë të munduar nga një problem ... Read More

Kjo gjë e keqe i ndodh trupit nëse pini 1 deri 3 pije energjike në ditë?

07/11/2020

Çfarë i ndodh trupit? Disa studime shkencore të pavarura kanë zbuluar se pijet energjike shkaktojnë dëme serioze tek njerëzit. Dëmet prekin ata që janë të ... Read More

Mes Ledrit e Kides çka po ndodh?

24/10/2020

Çka po ndodh mes Ledrit e Kides? Menjëherë tek një bashkëpunim. Kështu kanë nisur të aludojnë së fundmi edhe fansat e Ledri Vulës dhe Kidës, ... Read More

‘Zhduket’ Eden Hazard!

21/10/2020

Askush nuk e ka parë Hazardin që tre javë, çka po ndodh me të? “Diçka po ndodh me Hazard”, shkruan gazeta AS, e cila është ... Read More

“Nuk bëjmë luftë me qeverinë, e vendos fillimin e kampionatit brenda 5 minutave”, Duka: S’ndihem fajtor për Tiranën

02/10/2020

Presidenti i FSHF-së, Armand Duka është shprehur se kjo që po ndodh tani nuk është një luftë mes futbollit dhe qeverisë apo kryeministrit Rama, por ... Read More

Këto 3 mënyra ngadalësojnë qimet në fytyrë

17/09/2020

Rritja e padëshiruar e qimeve të fytyrës tek gratë ndodh për shkak të niveleve të larta të hormoneve (si testosteroni). Këto qime nuk janë domosdoshmërish ... Read More