Tag: ndan

Vesa Lumës i është bër djali ‘burr’, ndan imazhin më të ëmbël me të

26/10/2021

Vesa ndan imazhin më të mirë pranë të birit. Vesa mbetët një këngëtarë që gjithmonë merr vëmendje me pozat e ndryshme që publikon. Duke ndarë ... Read More

Ermira dhe Gold AG shfaqen rrugëve të Durrësit, kombinimi në veshje merr gjithë vëmendjen

05/10/2021

Reperi po vazhdon ta gëzojë jetën me bashkëshorten e tij dhe djalin. Ndërkohë , Goldi po ndan edhe postime edhe pse të rralla. Megjithatë, së ... Read More

Elita rikthen kohën prapa, ndan momente nga dita e dasmës

21/09/2021

Elita ndan disa momente nga dita e dasmës. Elita Rudi ka shkëlqyer në ditën më të rëndësishme të jetës. Ajo përmes disa imazheve që ka ... Read More

Blero ndan foto për përvjetorin e martesës: “Urime dashuria ime e përjetshme”

21/09/2021

“Urime dashuria ime e përjetshme”, Blero ndan foto për përvjetorin e martesës. Dy vite më parë Blero dhe Afrona i dhanë fund beqarisë. 21 shtatori ... Read More

Learta po kënaqet me kunatën e saj, ndan momentin e lumtur me të

20/09/2021

Learta ndan momentin duke u kënaqur më kunatën e saj. Learta nuk ndalet duke postuar momente të shumta nga jeta e përditshme. Ajo për ndjekësit ... Read More

Sara nuk përmbahet, ndan imazhin e nxehtë në shtrat me Ledrin

15/09/2021

Sara ndan imazhin e nxehtë në shtrat me Ledrin. Sara Hoxha nuk e ka problem të pozojë në forma të ndryshme. Aq e pakompleksuar është ... Read More

Leonora Jakupi po kënaqet në pushime, kjo pamje tregon shumë

13/09/2021

Leonora ndan momentin më të mirë nga pushimet. Leonora Jakupi mbetët një këngëtare e njohur në mediat rozë. Ajo njihet për bukurinë natyrale që ka, ... Read More

Ermali dhe Ariana në këtë mënyrë po kënaqen në pushime

08/09/2021

Ermali nis pushimet me bashkëshorten, ndan videon e ëmbël nga plazhi. Dyshja e njohur kanë nisur pushimet. Ermal Fejzullahu dhe Ariana Fejzullahu janë çifti më ... Read More

“Kam qenë gjithmonë më e ëmbla”, Enca bëhet nostalgjike dhe ndan foton e rrallë nga fëmijëria

04/09/2021

Këngëtarja e njohur, Enca është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale. Ajo ndan herë pas herë foto dhe video të ndryshme nga përditshmëria, ... Read More

Për mashallah fëmijët e Elitës dhe Gjikos

02/09/2021

Fëmijët e Elitës dhe Gjikos për mashallah. Elita shumicën e kohës ndan momente me fëmijët e saj. Moderatorja duke shprehur dashurinë që ka për ta, ... Read More

Adelina Tahiri ‘shkrihet’ pas burrit, ja çfarë i bën atij

20/08/2021

Adelina Tahiri ndan momente të ‘nxehta’ me bashkëshortin. Adelina Tahiri në çdo kohë merr vëmendje me pozat e shumta që publikon në rrjete sociale. Pasi ... Read More

Learta shkon me nënën në dasëm, ajo merr gjithë vëmendjen

14/08/2021

Learta ndan imazhin më të mirë me nënën në dasëm. Learta Jakupi është një person i dalluar në shumë aspekte. Në shumë momente ajo kalon ... Read More