Tag: ndan

“A e meriton Tea gjithë këtë urrejtje?”, moderatorja e njohur i kthehet ndjekësit

10/04/2021

Moderatorja e njohur, Dojna Mema është tepër aktive në rrjetet sociale, ku ndan me ndjekësit momente nga jeta e saj. Së fundmi, ajo ka realizuar ... Read More

Më e mirë e ëma se e bija, Çiljeta Xhilaga publikon foton e veçantë

29/03/2021

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga është shumë aktive në rrjete sociale, ku ndan shpeshherë momente nga përditshmëria e saj. Së fundmi, ajo ka ndarë një foto në ... Read More

Nëna ia ndan një imazh Ermalit kur ishte 8 vjeçar

23/03/2021

Nera ndan një imazh kur Ermali ishte 8 vjeçar. E gjithë familja Fejzullahu janë emra të njohur në mediat rozë. Nuk shpëton ditë që njëri ... Read More

Ledri shtrihet me vajzën për të fjetur, kaq e ëmbël është ajo ju “shkrinë”

14/03/2021

Ledrin nga shtrati ndan foton e ëmbël me të bijën. Ledri dhe Sara shihen si ndër çiftet më të lumtura. Që nga dita kur janë ... Read More

Dafina dhe DJ Geek më të dashuruar se kurrë, publikojnë një moment intim

23/02/2021

Dafina ndan një çast intim me DJ Geek. Dafina u shfaq e lumtur në përqafim të partnerit. Zeqiri po e shijon në maksimum lidhjen me ... Read More

Goldi me nuse e qesin djalin në shëtitje, por vëmendje merr diçka tjetër

21/02/2021

Gold AG ndan pamjet e ëmbla të gruas dhe djalit. Ermira dhe Gold AG kanë ndarë pamje të djalit në rrjete sociale. Çifti i njohur ... Read More

Xhensila e Besi e qesin vajzën në borë, shikoni reagimin e saj

14/02/2021

Xhensila ndan fotografitë e ëmbla të vikendit me familje. Xhensila ka publikuar disa imazhe në rrjete sociale. Xhensila Myrtezaj po viziton fshatin Voskopojë të Shqipërisë ... Read More

Burri i saj duke vozitur, kwshtu e ngacmo Njomza

04/01/2021

Njomza ndan imazhin më të mirë me burrin e saj. Vajzat e Shyhrete Behlulit janë ndër emrat më të njohur në mediat rozë. Duke qenë ... Read More

Sara publikon një foto të Ledrit me vajzën duke fjetur

26/12/2020

Sara Hoxha ndan imazhin e ëmbël të vajzës dhe Ledrit teksa ata flenë gjumë. Sara Hoxha është mjaft aktive në rrjete sociale. Ledri Vula dhe ... Read More

Adrola Dushi super seksi për Krishlindje

24/12/2020

Adrola Dushi rrëmben vëmendje pothuajse me çdo gjë që ndan me ndjekësit në rrjete sociale. Artistja, e cila ka shume ndjekës në Instagram, së fundmi ... Read More

Babë e birë, Ermira publikon foton me të ëmbël të Goldit me djalin

20/12/2020

Ermira ndan pamjet e ëmbla të Gold AG dhe Guerilit. Ermira ka ndarë pamje të djalit dhe Gold Ag në rrjete sociale. Ermira Shkodra Agushi ... Read More

Adelina Tahiri ndan një moment romantik me burrin e saj

18/12/2020

Adelina Tahiri ndan një moment dashurie me burrin e saj. Adelina Tahiri është një ndër këngëtaret më të dalluara në showbizin kosovar. Duke qenë tejet ... Read More