Tag: natë

Interi shmang “humbjen” ndaj Empolit të Bajramit, fituesi vendoset në kohën shtesë

19/01/2022

Një natë e çmendur në San Siro. Interi arrin të barazojë rezultatin në kohën shtesë ndaj Empolit dhe shmang një humbje zhgënjyese. Serinë e golave ... Read More

Natë romantike për Beatrixën dhe Donaldin

12/01/2022

Pas krisjes, ‘Vëllau i Madh’ përgadit natë romantike për Trixën dhe Donaldin. Donaldi dhe Beatrixa kanë përjetuar jo edhe aq momente të mira mbrëmë. Një ... Read More

“Mbyll këmbët dhe drejto grykën e topit andej”- Monika Lubonja dhe Arjola Demiri “tërbohen” në suitë: Të zhveshura, me gote shampanjë dhe …

29/12/2021

Dy aktoret, Monika Lubonja dhe Arjola Demiri kanë shijuar një natë në suitën luksoze brenda shtëpisë së Big Brother VIP. Artistet janë “tërbuar” teksa u ... Read More

Messi flet pas shënimit të golës me PSG-në, ka një mesazh

29/09/2021

Messi: Ishte një natë perfekte, i lumtur me golin dhe fitoren. Lionel Messi ka thënë se fitorja e së martës ndaj Manchester Cityt u dëshmua ... Read More

Të kombinuar me shumë stil, Edona shkëlqen krah vëllait të saj

15/08/2021

Edona Llaloshit, është artisja më e kërkuar në ahengjet familjare. Pothuajse në çdo natë ajo është e angazhuar në dasma, ku me këngët e saj ... Read More

Meda zbulon se kush ia dha 30 mijë dollarë për një natë

23/07/2021

Kush ja dha Medes 30 mijë dollar për një natë? E di që ju tingëllon e pabesueshme, por është e vërtet që këngëtari Meda i ... Read More

Kush këndon më mirë, Meda apo vëllai i tij, kjo është përgjigja epike e babait të këngëtarit

20/07/2021

Gjatë ditës së sotme, ekipi i emisionit veror në T7 “Natë vere” ka qëndruar në bjeshkët e Lumbardhit në Deçan, ku ka përcjellur për së ... Read More

Vesa rregullohet për të dal në mbrëmje, do ta “çmend” burrin sonte

01/05/2021

Vesa Luma ndan fotografi ku duket elegante për një natë në qytet Këngëtarja shqiptare ka postuar një fotografi ku shihet mjaft elegante. Vesa Luma tash ... Read More

Të fortit: Guardiola e barazon Mourinhon në Champions League

28/04/2021

Ai e barazoi portugezin Tjetër natë magjike në Champions League për Pep Guardiolën. Djelmoshat e tij kanë arritur të triumfojnë 2-1 midis Parisit në ndeshjen ... Read More

Arjani përplaset keq me Kristjanin: Ti sjell drogë nga Afganistani, je për t’u arrestuar

23/03/2021

Në ‘Përputhen çdo natë ka përplasje mes të pranishmëve. Një debat i çuditshëm nisi në puntatën e sotme në Përputhen dhe gjithçka pas takimit të ... Read More

Zanafilla e “Vitit të Ri”, çfarë nuk dimë rreth festimeve tradicionale të kësaj nate

27/12/2020

Çfarë nuk dimë rreth festimeve tradicionale të kësaj nate! Sot, shumica e shteteve e festojnë Vitin e Ri në 31 Dhjetor, dita e fundit e ... Read More

Dalin pamjet e lakuriqit të natës me përmasa të një njeriu

08/07/2020

Një foto e një lak.uriqi nate e realizuar në Filipine, u bë virale në rrjetet sociale. Kjo jo pa shkak, pasi madhësia e tij nuk ... Read More