Tag: muzikor

“Dashnia e re” e Vjollca Haxhiut

05/04/2021

Vjollca Haxhiu vjen me “Dashninë e re”. Vjollca Haxhiu ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor. Këngëtarja e njohur erdhi me projektin e ... Read More

Pas filmave dhe serialeve, tashmë edhe një muzikal për Princeshë Dianën, ja çfarë do të zbulojë

04/04/2021

Realizimi, që me siguri është herë e parë në botën e teatrit muzikor, muzikali i ri për Dianën, Princesha e Uellsit, do të shfaqet fillimisht ... Read More

Berkan Ahmeti rikthehet me këngë prekëse dedikuar babait të ndjerë

14/03/2021

Berkan Ahmeti është rikthyer me projekt të ri muzikor. Artisti, i cili shquhet për një sërë hitesh, kësaj radhe ka sjell një këngë dedikuar babait ... Read More

“Kosovë, lule në çdo plagë”, dhurata e Ilir Shaqirit për 13 vjetorin e Pavarësisë

17/02/2021

Ilir Shaqiri ka publikuar projektin e ri muzikor. Këngëtari i njohur i skenës muzikore shqiptare, Ilir Shaqiri, ka një dhuratë për Ditën e Pavarësisë. Artisti ... Read More

Ronela Hajati thumbon kolegët: Projektet “gjigante” që me zor i presin të gjithë, rezultojnë materialet më të zakonshme

01/02/2021

Këngëtarja Ronela Hajati edhe pse nuk ka publikuar asnjë projekt muzikor së fundmi, ka treguar se ky vit ka qënë mjaft intensiv. Këngëtarja ka bërë ... Read More

Një ‘mami beqare’, Tuna tregon ku po i kalon pushimet dimërore

26/01/2021

Ka kohë që këngëtarja e njohur nuk ka promovuar ndonjë projekt të ri muzikor. Megjithatë paraqitjet e saj në rrjetet sociale nuk është se mungojnë ... Read More

Transformim i madh nga Arta Bajrami, shikoni si duket para dhe pas ndërhyrjeve kirurgjike

09/01/2021

Arta Bajrami ka kohë që nuk ka promovuar ndonjë projekt të ri muzikor. Megjithatë, këngëtarja në fjalë aktive di të tregohet në rrjetet sociale. Bajrami ... Read More

Miley Cyrus habit me deklaratën: Nuk kryeva dot marrëdhënie me Duan fatkeqësisht

04/12/2020

Dy këngëtaret e njohura Dua Lipa dhe Miley Cyrus publikuan projektin e përbashkët muzikor, “Prisioner”, pak ditë më parë, i cili  u prit mjaft mirë ... Read More

Bota e muzikës në zi: Ndërron jetë ylli i madh

25/11/2020

Bota e muzikës është në zi, pasi ka ndërruar jetë ylli shumë i njohur muzikor. Hal Ketchum raportohet se vdiq nga ndërlikimet e demencës. Ai ... Read More

Kush po ia zbukuron foton Zanfinës?

21/11/2020

Nuk do ta besoni se kush ia zbukuron foton Zanfinës. Ka kohë që i është larguar tregut muzikor, por që gjithmonë bie në sy me ... Read More

“Nusja ime”, publikohen kënga e re e Bleros – Kujt ja dedikoi?

14/11/2020

Blero sjell këngën më të re “Nusja ime”. Blero ka publikuar projektin e ri muzikor në kanalin Youtube. Këngëtari i njohur shqiptar Blero ka publikuar ... Read More

Vajza e Shyhrete Behlulit është ndryshuar krejtësisht, kaq shumë ndërhyrje estetike ka bërë!

06/11/2020

Engjëllusha Salihu ka kohë që nuk ka lansuar ndonjë projekt të ri muzikor. Megjithatë, paraqitjet e saj të ndryshme, në rrjetet sociale nuk është se ... Read More