Tag: mundshëm

Barcelona po e transferon top sulmuesin

25/09/2021

Barcelona, e ka identifikuar sulmuesin e Portos, Luis Diaz, si një nënshkrim të mundshëm verën e ardhshme, raporton El Nacional. Reprezentuesi kolumbian, i cili është ... Read More

Barcelona pritet ta shkarkojë Koemanin, këta janë emrat e mundshëm për ta zëvendësuar atë te Barcelona

21/09/2021

Koeman pritet të shkarkohet, këta janë emrat e mundshëm për ta zëvendësuar atë te Barcelona. Aventura e Ronald Koeman te Barcelona duket se do të ... Read More

Ky është formacioni i mundshëm i Kosovës sonte përballë Gjeorgjisë

02/09/2021

Formacioni i mundshëm i Kosovës sonte përballë Gjeorgjisë. Kombëtarja e Kosovës sonte do të vazhdojë me ndeshjet e radhës kualifikuese për “Katar 2022”. Në kuadër ... Read More

Lojtari brazilian sapo arriti në Milano, po i kryen testet mjekësore para se të vishte kuq e zi

31/08/2021

Anësori brazilian mbërrin për të filluar testet mjekësore përpara transferimit të mundshëm prej 8 milionë eurosh në Milan. Junior Messias ka raportuar këtë mëngjes për ... Read More

Pioli ndryshon gjithçka, formacioni i mundshëm i Milanit kundër Valencias

04/08/2021

Milani zbarkon në Spanjë: formacioni i mundshëm, Pioli ndryshon gjithçka në krahasim me 3 miqësoret e tjera. Ende një provë bindëse dhe ndërkombëtare. Sot në ... Read More

James Rodriguez në Milan? Zbulohet e vërteta

03/08/2021

Milan është klubi më i mundshëm për të blerë James Rodriguez i cili është i destinuar të largohet nga Everton këtë verë. Daily Mail në ... Read More

Milan gjenë zëvendësuesin e Calhanoglut në Premier Lig

13/07/2021

Një emër i ri është shfaqur si një zëvendësim i mundshëm i Hakan Calhanoglu është ai i Dele Alli nga Tottenham. Me Milanin tani publikisht ... Read More

Pesë lojtarët që mund ta zëvendësojnë Ronaldon te Juventusi

26/06/2021

Pesë zëvendësuesit e mundshëm të Cristiano Ronaldos te Juventusi. Kohës së Cristiano Ronaldos te Juventusi duket t’i ketë ardhur fundi këtë verë, me portugezin që ... Read More

Me këtë deklaratë Depay zbulon klubin që do të luaj sezonin e ardhshëm

16/06/2021

Sulmuesi Memphis Depay ka folur lidhur me transferimin e mundshëm te Barcelona. Holandezi thuhet se ka arritur marrëveshje me gjigantin katalunas për tre vitet e ... Read More

Kërkohet që Kjaer të bëhet kapiteni i Milanit

14/06/2021

Largimi i Donnarummas dhe largimi i mundshëm i Romanoglit, Milani do ta vendos shiritin e kapitenit në një krah tjetër. Kessie, Ibrahimovic dhe Kalabria janë ... Read More

Juventus dhe Chelsea po e bëjnë shkëmbimin e madh

05/05/2021

Shkëmbim i mundshëm Alex Sandro-Emerson. Një shkëmbim në mes të Alex Sandro dhe Emerson po planifikohet nga skuadra e Juventusit, raporton Calcio Mercato. Juventus është ... Read More

Në Spanjë shtohen zërat, Lewandowski mund të transferohet në Madrid

02/05/2021

Pak ditë më parë mediat gjermane flisnin për një largim të mundshëm të Robert Lewandowski nga Bayern Munich. Për herë të parë pas disa vitesh, ... Read More