Tag: muajin

A u nda Seldi nga e fejuara? – Zbulohet e vërteta

26/12/2020

Zbulohet e vërteta mes lidhjes së Seldit dhe Sindit Në muajin shtator Seldi bëri publike lidhjen e tij të re me një vajzë bukuroshe të ... Read More

Gigi Hadid ndan momentin e veçantë pranë vogëlushes së saj: Bora e parë

18/12/2020

Gigi Hadid dhe Zayn Malik u bënë prindër për herë të parë në muajin Shtator, por çifti janë treguar shumë diskret duke mos zbuluar as portretin ... Read More

Këngëtari i njohur lirohet nga spitali pas betejës me koronavirus

05/12/2020

Pas betejës me koronavirus lirohet nga spitali këngëtari i njohur. Jeremih u shtrua në spital muajin e kaluar dhe u vendos në një ventilator ndërsa ... Read More

Modelja shqiptare infektohet me COVID në muajin e 9-të të shtatzënisë: Uroj që bebi të mos vijë derisa të ikë ky dreq virusi

22/11/2020

Modelja shqiptare Greiss Petroviç është infektuar me COVID-19, ndërsa është në muajin e 9-të të shtatzënisë. Greiss Petroviç, e cila pritet të lindë djalin në ... Read More

“Në fillim e kam paragjykuar”,e dashura e Seldi Qalliut flet për marrëdhënien me këngëtarin

19/11/2020

Këngëtari i njohur shqiptar, Seldi Qalliu, në muajin shtator zyrtarizoi lidhjen e tij të re me modelen Sindi Cela. Seldi Qalliu është në një lidhje ... Read More

Muajin e ardhshëm dihet nëse do të kemi këtë vit vaksinën kundër koronavirusit

25/10/2020

Muajin e ardhshëm mund ta dimë nëse do të kemi këtë vit vaksinën kundër Covid-19. Nëse bota do të ketë së shpejti një vaksinë të ... Read More

Parashikoi pandeminë, infektimin e presidentit Donald Trump, astrologia britanike jep lajmin e mirë: Në dhjetor bota më në fund do ta mbledhë veten

20/10/2020

23:17 | 19 Tetor 2020 Në muajin shkurt, Jessica Adams e transformoi krejtësisht mënyrën e vet të të jetuarit. Fshiu gjithë çfarë kishte në agjendë, ... Read More

Rrëfehet Afërdita Dreshaj: Burri nuk e besoi që isha shtatzënë, barku do të duket së shpejti

12/10/2020

Afërdita Dreshaj po shijon muajin e pestë të shtatzanisë dhe ka ndarë me miqtë detaje nga përjetimet e këtyre ditëve. Modelja ka zbuluar të gjithë ... Read More

Rrëfehet Afërdita Dreshaj: Burri nuk e besoi që isha shtatzanë, barku do të duket së shpejti

12/10/2020

Afërdita Dreshaj po shijon muajin e pestë të shtatzanisë dhe ka ndarë me miqtë detaje nga përjetimet e këtyre ditëve. Modelja ka zbuluar të gjithë ... Read More

Këto janë shenjat e horoskopit që do të kenë më së shumti fat në tetor

02/10/2020

Yjet për muajin tetor kanë favorizuar disa nga shenjat e horoskopit, të cilat këtë muaj vjeshte do të jenë më fatlumet. Vendin e parë, e ... Read More

“Për Emin dua një motër, ja kujt i ngjan më shumë…” Jonida Vokshin flet për jetën pas lindjes së vajzës

23/08/2020

Në muajin qershor të këtij viti, aktorja dhe moderatorja e dashur e publikut shqiptar, Jonida Vokshi u bë nënë për herë të parë me një ... Read More

Wow, Jonida Vokshi del me bikini dhe mahnit me format trupore

06/08/2020

Jonida Vokshi në muajin qershor u bë mama për herë të parë, duke sjellë në jetë një vajzë. Ndonëse ka kaluar pak kohë, Jonida duket ... Read More